• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    PLUGY.CZ - zakázková výroba

    ~ aktuality
    ~ hnije mi ucho, help 24/24
    ~ bazar tunelů a pierců
    rozbalit záhlaví
    JAMMA
    JAMMA --- ---
    DRIXIS: a postovny za 250;) i za osobni odber...
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    MONOEGO: taky sem na to koukala...tak ten bych si vzala prosim =) tunel za 20! libovka :-P
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    SARKALINA: hi hi čekal jsem že mi to někdo nadhodí....) jo chybí tam nula, ale jsem lenoch to předělávat...:D takže tak......
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MONOEGO: 24mm za 20,-? .-]
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    ahoj prodám dva šroubovací tunely chir.ocel asi tak dvakrát použité cena 200 za oba, POŠTA
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    opakování matka bla bla......) stále jsou všechny kmání-dyštak pošta
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    prodam nausnice z rohoviny, 8mm-9mm, rucne vyrezavany, Z Indonesie, v paru za 500,-
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ONITSUKATIGER: sklenenky, fimo, a leopardi plug prodany
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Prodam:

    Prodam par nausnic:
    - 12mm plugy s vlastovkou (250,-)
    - 12mm leopardi sroubovaci plug(jen jeden, 120,-)
    - 12mm ch.o. duhovy tunely (250,-)
    - 12mm velky ruzovo-cerny leopardi fimo sneci(150,-)...sorry, kdyztak smazu..jen se jich chci zbavit...
    - 14mm modry akryl.roztahovaky(200,-
    - 11mm skleneny cerny nausnice (250,-)

    foto zde:
    http://img3.rajce.idnes.cz/d6/1/1845/1845370_54a6d7fd667373f307ad510d459e9344/images/HPIM2027.jpg
    CYRRUS
    CYRRUS --- ---
    prodam za 100kc, 8 mm

    JAMMA
    JAMMA --- ---
    prodám pár těchto plugů: 12 mm, oba za 400Kč, Praha
    více v poště nebo na icq:242292751
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    *** NEWZZZ ***





    a pro ty co roztahujou jazyky - cinky az do 1cm (!)
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    BARBARDUCHA: jj, jasny, jsem si rikala prave :D parada, diky za info, jeste si sezenu svicku a zkusim .)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    MLIBREVIRGEA: spis plug, tunel by byl s vosku asi moc nachylnej ve styku s teplem tela.
    nahrejes to pak fenem a setres bavlnenym hadrem, nechas to vychladnout a dolestit klidne tim samym hadrem jen ne tim mistem s voskem :)
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    BARBARDUCHA: jooo, zkusim si vymodelovat ten plug bo tunel .))) to je supr napad, dekuju! .)
    a kdyz vlastne napatlas tunel voskem a setres prebytecnou vrstvu, tak ono se ten vosk do dreva vpije?
    a rozlestis to cim pls?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BARBARDUCHA: jasny, pouzij, osveta se ma sirit.
    BARBARDUCHA: dobry vedet, dik.
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    ta alergie je dost ojedinela. ale vim jak to zkusit. vcely vosk de do modelovaci teploty rozehrat v ruce :) tak si upatlej tunel s vosku a nachvili ho skus nosit :)

    vosk klidne svicku s takovyho toho platu, ja to rozpatlam po povrchu a trochu nahreju bud fenem ci si nahreju hadr klidne o sporak ci topeni a setru to co je tam navic a pak rozlestim. doporuciju nejakej mekej bavlnenej hadr.

    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    a kde jej koupim? jakoze v tekuty podobe, nebo jak ho upravit, aby byl pouzitelny? k ty alergii, to bych musela zkusit treba na malym mnozstvi, nebo jinak me zatim nic nenapada..
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    hele sarkalino :) nevadilo by ti kdybych ze stranek tunnels pouzila to o skodlivosti fima? pouzila bych to na fleru na blog ci podobnou vec, je tam docela dost fimo roztahovaku a schromazdili ste docela dost informaci. sice nevim jestli mi povolej ti tam udelat reklamu, ale vlastne proc by nemeli dyt budu jen citovat zdroj :) coz nemuzou napadnout
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    klidně včelim voskem, ale na ten se občas vyskytuje alergie
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    BARBARDUCHA: parada, diky za prekopirovani, to se sem bude hodit! .) jsem ten dotaz hazela ai do dredu .)))
    slecna doporucovala navoskovat dreveny tunely.. BARO, co ty na to? a jeslti je voskovat, jakym voskem a mas k tomu vic info? .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam