• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    YANINKA
    YANINKA --- ---
    prodám plugy 12mm -(vlaštovky z wildcat.cz)

    cena dohodou
    pište na icq : 242292751
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    prodam tunylek ze stribra 13 mm se vsazenym jehlanem z cerveneho syntetickeho kamene ... http://shadowpilgrim.rajce.idnes.cz/Tunel/
    KACICA
    KACICA --- ---
    zdravim, shanim roztahovak 15mm, jakykoliv material klidne pouzity. potrebuji to jen na chvili. zaplatim nebo muzu vymenit za jine nausky. kdyztak posta. dekuju
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    ALTHIA23: me se zas snazili "vecpat" Jiny plugy i s jinou velikosti a nedokaziali pochopit, ze porebuju jinou velikost...aspon ze to bylo celou dobu jen prostrednictvim mailu

    ONITSUKATIGER: To je fakt..mohly by tohodle delat vic...ale jeste jsem neskoukla ebay...:)
    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    ONITSUKATIGER: tak jedno se podařilo za 3 hodky, naušnice supr, na druhém pracuji, měla jsem ji vždycky menší tak trpím a čekám :-))
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ALTHIA23: no vidis
    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    ONITSUKATIGER: tak já žádný bonus nedostala :-(( ale vyřešila jsem to šalamounsky, mám v uších roztahováky, za 2 dny je tam dám...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ALTHIA23: ty jo, divny...ja jsem s nima nemela nikdy problemy...dokonce vzdy prihodil nejkaky plastovy prsteny...
    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    čaute, máte někdo zkušenost s www.forpeople.cz Ted jsem si vyzvedla na pošte tunely a místo 0.8 mi přijely 1.2. Trochu demence myslím...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NEUROSE: me absolutne dostava ten vykrik od edwarda muncha...ale na mejch 16kach to nevyzni..ale na tech 25kach uz vic...a nejsou vubec drahy..vyjdou v paru i s postovnym na cca.350 v tech 2kach..v mensich velikost o neci levneji..
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    ONITSUKATIGER: No ty jsou paradní! už abych začala šetřit :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BERRY_: a co ebay? zkouselas? tady jsou jedny 25ky napriklad

    http://cgi.ebay.com/Horn-Palm-Wood-Saddle-Organic-Plugs-25mm-1-gauge-new_W0QQitemZ360205891001QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item53ddf1b5b9

    jinak jsem tam ted ve 25mm videla uplne uzasny plugy, sorry za tapetu ale to musite videt:






    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    hele holky mám nápad :)
    zkuste kontaktovat někoho kdo dělá křištálovou pryskyřici a koupit obyč plugy a jakejkoliv vzor tam napepit a zalejt tou pryskyřicí :)
    to neni uplně špatnej nápad co? :)
    nebo sarkalino nechceš někoho si domluvit a dělat je taky na přání?
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    BERRY_: Všecko tak do ty dvacítky a nebo až moc velký:D
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    BERRY_: Taky s tim mam problém:(
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    sháním plugy/tunely kolem 13-14mm, nejlépe jednobarevné, ale není podmínkou, nechci kov ani fimo...

    co nejlevnější nebo ideálně za nějakou drobnost, protislužbu, něco ze sekáče:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    prodam
    rohovina, 9mm, rucni prace, par za 500,-
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    prodam 14mm modry ch.o. tunely, 350 za par, predani Praha
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SQARE: ajaj...to se muze vymstit treba pozdeji nejakym nepeknym blowoutem...bacha na to...
    SQARE
    SQARE --- ---
    ONITSUKATIGER: jojo, díky... no popravdě jsem se k nim nechoval zrovna hezky.. prostě jsem se těšil, až tam budu moct dát něco pořádnýho.. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam