• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    shanim plugy ve velikosti 14 mm, nabidnete nekdo nejake pekne :)
    BACAKACKA
    BACAKACKA --- ---
    SARKALINA: ty s Ježíšem jsou výsměch,
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    na tunnels.cz novy zbozi nsk

    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    JUZUELKA: už bych to nikam dál nerozebýrala. nikam to nevede... hold nabízím naušnice a kdo nemá ALERGII jsou k mání =)
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    ONITSUKATIGER: jo v pohodě, jak jsem pala, je různorové.
    BOBULE: hmm, tak to mi ucho dělalo když jsem si ho přílišným tlakem roztahovala a natrhla...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ANTENA: tenhle Samuraj je za 13.99 v paru a 5 za shipping...
    ebay shop: http://myworld.ebay.com/bmamodified/
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    ONITSUKATIGER: To Japonsko sakra!!!!! Po kolika jsou??
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    THE_ID: tak to uz je opravdu jen mini detail, o kterym vim ja, bavi me a to mi staci:-D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    THE_ID: mam plug y s gejsou a je to videt pekne...

    NEUROSE: souhlas...
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    ONITSUKATIGER: To jo, ja to taky nemam rada, je mi hlavne dost neprijemne. Ja si to promazavam sadlem smichanym s tea tree olejickem ( a apson to taky pekne voni, coz se v pripade sadla rict neda :D ) a cepice...jedine pres usi
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NEUROSE: no, ted bych chtela jit na svejch vytouzenejch 18mm..ale uvidime jak to pujde...ted v ty zime dost trpej ikdyz mam akryl, promazavam je porad a bez cepice nejdu ani se psem..ale porad jsou nejaky suchy:-(
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    ONITSUKATIGER: To je parada:) Ja zas slintam, kdyz najdu naky krasny dreveny, ruzne prorezavany, to je moje anbeo naky krasny zakrouceny spiralky v mejch dvacitkach...a to uz musim vypnout :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NEUROSE: me proste dostavaj ty dva z Pulp Fictionu jak misto pistoli maj banany! haha!!:-D
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    ONITSUKATIGER: Jojo to znam, je to zlo tam chodit...kor kdyz se najde peknej tunyle/plug za super cenu jeste k tomu :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    sorry za velikost, kdyztak se smazu ale...uuuaaaa, to jsem zase nasla lupice penez! Proc...proc jen jsem koukala na ten ebay z nudy?? Ted nevim kterej koupit?

    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    BOBULE: presne ja to taky nemuzu mit v usich..:
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    JUZUELKA: hm, tak to ses nesetkala se mnou...Fimo je fakt shit a nehodici se do usi...to, ze TED s tim nemas problemy tak nic neznamena...to je to samy jako kdyz si ndneska das cokoladu tak ti to nic neudela ale cim vic ji budes jist tim vic kazu budes mit v zubech...
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    JUZUELKA: a osobně jsem se ještě nesetkala s človíčkem, který by s fimem v uších měl potíže.
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    MONOEGO: v pohodě, chápu. já si od prvopočátku roztahovala uši jen fimem a žádná alergie, či jiné potíže jsem neměla. podle mě je nemlich to stejné, jako když má člověk alergii na stříbro a mohl by taky říkat, že stříbro není nejvhodnější na výrobu šperků...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam