• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    BERRY_: Ja mam s ebayem taky dobre zkusenosti, ale co jsem hledala plugy nedavno, tak jsem na tyto prave nenarazila..
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BERRY_: to je zvlastni..ja na i ebayi nikdy neplatila postovny nebo vyslo daleko levneji nez tady v Cechach..objednavam z ebaye uz leta...
    treba ted jsem objednavala pro kmaosku cerveny, cerny, ruzovy a bily silikon. tunely a tyhle 4 pary vysli i s postovnym na 99 korun..vsechny dohromady...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BERRY_: prdet na tribo(moc drahy!) na ebayi se da sehnat vsechno! :-)
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    PRODAM....
    novy, titanový a nepoužitý tunely-nebyli ani v uších-koupený na konvenci v Dublinu.
    výrobce: Wildcat
    materiál: Titan: pár 8mm, pár 10mm, pár 12mm........ cena 500kč za pár !!!
    jeckylle@gmail.com
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ahoj, jednou jsem u Vas kupovala tyhle kruhy v 8mm. Ty uz asi nikdy nebudou, co? Nebo by se dali nejak pres vas objednat? Predem moc diky!!!

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    prodam 22mm, duhove ch.o. na gumicku, 220,-

    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    ONITSUKATIGER: A já 10 naušnic do nosu za 54Kč i s poštovným.. objevila jsem AMERIKU :-))))
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ALTHIA23: dnes jsem tam vychytala super slevu..tri ruzne barevny pary silikonu za 122 korun i s postovnym!
    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    AKKASHA:
    ONITSUKATIGER: Díkec moc, myslela jsem že to tak je.. takže mi opravdu 2 krat poslali jinou velikost a roztahovat dál se mi už nechce...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ALTHIA23: na ebayi je vzdy jen vnejsi prumer a je v inches takze bacha na to...ale jinak muzu ebay jen doporucit..vzdy vse v poradku a za par korun...
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    ALTHIA23: měl by se udávat průměr vnější - tzn. kolik máš ušní díru, tolik mm si objednáváš... a v dobrejch shopech ti na stránkách vždycky píšou, co těma číslama přesně myslej, většinou je i obrázek :) např. http://www.piercingshop.cz/rozmery-piercingu/info_11.html
    ALTHIA23
    ALTHIA23 --- ---
    Please, když se udává průměr tunelů ( třeba 10mm) udává se vnější nebo vnitřní průměr.. nebo okraj?? jsem z toho trochu vedle a pokaždé mi z internet shopů dojede něco jiného. Chci si něco objednat na EBAY.. poraďte..
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    nemáte někdo k zapůjčení 12mm roztahováky a 16mm roztahováky? děkuju moc
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SHADOWPILGRIM: promin:-)...koukala jsem zrovna na cervenyho trpaslika a zrovna kocour mel monolog jak je na lodi vsechno jeho (krome toho malyho kousku kterej nechtel) tak jsem se nechala inspirovat:-P
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    ONITSUKATIGER: dobre ty ;-]
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SHADOWPILGRIM: ty jsou uz moje:-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam