• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    60 zamluveny
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    prodám nevyzvednuté dřevěné tunely, velikost 60mm, cena dohodou
    i srdíčkový dvacítky
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Limitovaná Vánoční edice v černém

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Limitovaná Vánoční edice


    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .-]



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PJOTRA108: sry za pozdni odpoved, byla jsem mimo cr. nase centrala se nachazi v kanade. drtiva vetsina produktu je vyrobenejch primo tam, vyjimku tvori nektere drevene a kostene / rohovinove sperky.
    PAN_TOFEL
    PAN_TOFEL --- ---
    PAN_TOFEL: plugy uz nejsou ..
    PAN_TOFEL
    PAN_TOFEL --- ---
    zdravim shanim dva pary Flashu ( tunelu ) o velikosto 20 a 22 mm

    idealne vymenim za 16 a 18 mm budto ocel nebo kamene plugy

    foto postou .,.
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    SARKALINA: Sorry, uz jsem na to nasla na strankach, ten achat je fakt bomba, hned jak budu mit adresu, tak objednavam..... odkud pochazi? Jsi nechala vyrobit v Cesku na vlastni zakazku nebo privezla odnekud? Jestli se muzu zeptat...
    PJOTRA108
    PJOTRA108 --- ---
    SARKALINA: Z ceho je ten ruzovy kamen? A orientacni cena?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    LAZZAR: no co ja vim, tak byli treba problemy s tim ze posilali uplne jiny zbozi nebo jen pulku zasilky, nebo neposlali nic a penize si nechali anebo neposlali zbozi ani na dobirku...
    LAZZAR
    LAZZAR --- ---
    ONITSUKATIGER: Ahoj proc by sme nemeli nakupovat u superpercingu? mam v planu si tam neco objednat, tak nevim jestli delam spravne :D z jakyho duvodu na ne poslali trestni oznameni?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Tak nejaky podzimni novinky:

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    NIKKITA: tak ja mam 8/9 plugy a ty maj po obvodu i 10, takze to je takovy flexibilni .)) ale ok, koupim ty osmicky .) dik
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    CHEESS: Je na prd ze tam neuvadej, kde je ten uvadenej rozmer merenej... ja mam treba 14, a vsechny plugy co mam maj po obvodu 16, a narvu je tam jak kdy... bejt tebou tak si dam ty osmickovy, protoze vetsinou je rozdil mezi prostredkem tunelu a rafkama 2mm, tudiz bys do tech svejch direk rvala jakoby dvanactky. A mimochodem, zatim vsechno co jsem kde videla prodavat se zvetsuje po dvou mm, takze resenim by mozna bylo si to roztahnout na deset...
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    ONITSUKATIGER: ajo ajo, pardon, spatne sem to pochopila .) jj taky mi to prislo moc, tech 8 bude ideal. dekuji .)
    preci jen uz je mam nejakej ten rok a nechce se mi roztahovat dal a bylo by mi lito tech sperku co nosim .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam