• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIXYBurning Man Project

    www.burningman.com

    rozbalit záhlaví
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    ZOLTAN: Caues,

    tvuj vojensky batoh tam urcite nikdo resit nebude, bud v klidu :)
    Vem si hlavne stribrnou izolacni pasku, budes se divit, jak moc se bude hodit...
    Bryle urcite nejake prilehavejsi a satek nebo respirator. :)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Zdravim vespolek, jestli tu jeste nekdo existuje :)
    Chystma se tnehle rok na Burning mana a rad bych se vas zeptal na nejake prakticke rady, co tam s sebou?
    - Mam nacteno co se kde valelo za obecne informace
    - Jedu s velkou grupou a jedeme s projectem, nejedu jako zmateny jednotlivec, prvnicka.

    Jde mi o prakticke predmety, ktere si tam mam vzit. na stranakch napriklad pisou, ze to chce neco na oci, ze tam jsou caaste pisecne boure. Cilize jake bryle jstesi vzali? Koukal jsem na vojenske z Iraku, ty by predpokladam mohly byt ok nebo jake jste pouzivali?
    Predpokladam vlhcene ubrousky misto hajzlaku se vyplati nebo je to vlhci cast pouste a nemusim to tahat?
    Meli jste na zadech batoh? Premyslim nad vojenskym postrojem, jen tam nechci vypadat jako total retard, protoze netusim, jak tamni maji a nemaji vztah k armade, jestli to neni druha hippie komunita a dostanu sutrem za to, ze pouzivam vojensky veci (protoze jsou prakticke, ne protoze jsem green brain...)
    Pokudd by vas napadlo vse dalsi co nebylo receno na strankach a co jste vedeli, ze se tam hodi, prosim napiste mi to sem, at vim. Diky!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RYGMIS: super, konečně někdo...ozvu se na mail...
    RYGMIS
    RYGMIS --- ---
    Tak jo, tady pro opravdove zajemce, u kterych je to o o cinech nikoliv jen o mluveni. :)

    Prvni vikend v kvetnu delame malou testovaci seslost v Podkrkonosi. Nekteri uz tam jeli pripravovat veci tenhle vikend - postavili typko, vykopali diry na zachody. O vikendu tam pojedou dalsi a pak lidi zacnou jezdit tak od stredy a vikend je hlavni.

    Bude nas tam par, co jsme na BManovi byli, ti co by chteli jet a ti co se proste jen zajimaji o BMana obecne a libi se jim cela ta kultura.

    Mame soukromy pozemek - louky, lesy, ricka...spousta cervene hliny.

    Nic tam neni (teda ted uz tam je typko), vsechno si musime dovezt, vsechno pak zase odvezt a co se tam bude dit je na kazdem z nas.
    Proste jako BM :D

    Neni zadny program, neni zadny lineup muziky...vsechno se to vyvrbi az s lidma, co prijedou.

    Pokud ma nekdo z vas zajem se zapojit, napiste na misa@burningman.com a rada poslu vic informaci.
    RYGMIS
    RYGMIS --- ---
    GULDUR: To je :D Jasne ze jsem to zkoumala...a zatim jsem nenasla nic tezsiho na ziskani povoleni :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RYGMIS: já si myslim, že má smysl tady něco takovýho dělat, ostatně nejde o poušť, kvalitní kreativa se dá udělat kdykoliv, akorát od toho člověk nesmí čekat post-apo pouštní atmosféru, hold se vyznění přizpůsobí okolí...i když taková mostecká uhelná pánev, to je poušť jak cyp...
    RYGMIS
    RYGMIS --- ---
    Jestli ma nekdo opravdu chut se zapojit do veci tady v CR, tak se ozvete.
    Prvni testovaci chystame uz okolo carodek.

    PS: Nikdy to tady nebude jako BMan v pousti! Nikdy to nebude stejne a nesnazime se o to. Chceme si to udelat po svym a v ramci moznosti.
    Pojedeme podle principu, mame pozemek v Podkrkonosi...uvidime, co se stane.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    THX_1138: já ale nevím, jestli se tam chystám. stejně jsem nejspíš v USA na seznamu lidí podezřelých z terorismu, nebo tak něco.. jestli by mě tam vůbec pustili.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    pořád si říkám, že když BM, měl bych tam dělat spíš něco jako toto:
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SUOTAM: i když já jsem to teda nikdy přímo takhle neviděl, vždycky jsem to latentně tak bral, že pokud se tomu u nás něco podobá, tak je to Freeze...
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    SUOTAM: ok, beru na vedomi :]
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SHIVA42: aha, uz sem to nasel. to je report cloveka, co tam delal jednou instalaci, neni to nas podtitul, ani by sme si to to tak nikdy nikde netroufli psat:)

    ..jen abych to uved na pravou miru
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    SUOTAM: uvnitr kyberia.sk
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SHIVA42: sem si nikde nevsim,ze bysme se prezentovali s takovym podtitulem
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SHIVA42: jo to mě taky napadlo, že je tomu asi nejpodobnější...
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    GULDUR: pokud vim, zariovy Freeze festival ma podtitul "Burning Man po cesku"...ale je to spis chytry marketing .)
    ELEMENTAL
    ELEMENTAL --- ---
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Myslíte, že by šlo něco podobného zrealizovat i u nás, samozřejmě v mnohem mnohem menším měřítku? Využít post apo krajinu mostecka a udělat si tam takový happening se vším možným i nemožným? Samozřejmě jde všechno, když se chce, ale myslíte, že je tu v ČR na takovou akci dostatek energie a šílenců?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TROJKA: bohužel jsme to ale nedostavěli do použitelného tvaru... a teď je z těch pečlivě změřených latí liběchovský kurník :-) tohle je ale hrozně oldschool, ty fullerovy dómy... to v Americe už dávno nezaujme.

    já mám projekt solárního kola: protože po Burning Manovi se jezdí často na kolech, a solární samohybné kolo by bylo prostě cool (a případně to udělat, aby to vydrželo večer po setmění jezdit na baterky a tahat nějaký přívěs, na který by mohli náhodně sedat ty lidi... ale to už je volitelné).

    z toho vyplývá zadání to solárn kolo postavit lehká skládací, aby šlo naložit do letadla (což stejně chci). neříkám, že se tam budu snažit nacpat zrovna letos, ale jestli někdy mám přežít Burning Mana, tak to bude jedině se solárním kolem.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .a dneska sundavam motorlici z motoráje. . ten je k.o. :(

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .pivní stánek , prima , jedno si dám .. :). .a jestlipak je něco s takovými počiny i u nás?. . já mám něco za sebou , třeba na Brutalu .. docela se mi líbí kopule okodomu, ten jsme stavěli s xchaosem, nad liběchovem . .:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam