• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAICAMlékojedy - Free-d-bar:::
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    Jen pro konecne dokresleni situace: Parkoviste v Mliku v tichosti opaskovali, dali tam par ledek a zacli vybirat parkovny..

    pres den na hodinu za 20 korun
    cely den 100 kc
    cela noc 50 kc

    s tim, ze na parkovisti podle provozniho radu nemuzete nic../treba se dlouho zdrzovat u auta - takze treba jen grilovani muzou v klidu napadnout/, navic kdyz se Vam cokoliv ztrati, nekdo vas okrade, tak se zavazujete k tomu, ze to jde na Vas ci na Vasi pojistovnu... Na hlidani pres noc tam nikdo neni...

    Provozovatelem neni obec, ale nejaka rok stara firma Ausolad s.r.o...

    Bylo to cele rychlejsi a vice podrazacke nez jsem cekal.. tak diky a cau....
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Velká křeč....

    TULEN
    TULEN --- ---


    Juggling heroes 4. - 6.7.2014

    Celovíkendový žonglérský program zdarma. Dvě párty Junglist call a Weird highs. vstupné na párty 50kč

    [ Juggling Heroes 4.-6.7 2014 @ Beach park Mlékojedy / partyparty / 4.7.2014 / CR - Stredocesky kraj - Beach park Mlékojedy ]



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELESDY: kolik stojí ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELESDY: hm malá bulka, 90g masa, ledovej s.,cheddar jakože tavenej, do 50,-kč ?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ja bych na tu okurku nezapominal ;)
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    STEMBUS: viz letak... 50,- :)) ale tak mozna jich budou davat deset, co ja vim, jak to maj vymysleny)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    HONDZIQUE: a kolik, že to bude stát? :)
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    tohle mi, vzhledem k cene lupenu, prijde trochu ujety :)

    "Během příštího týdne můžete na Radio 1 soutěžit o vstupenky na Grand Opening (23. - 24.5.)"
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    FAEKAL: na nektere koncerty budou vybirat vstup..a to je imho ten pravy duvod oploceni maskujici se za zvyseni bezpecnosti)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: Nemusíš, seš hustá holka, že se znáš s majitelama, nicméně řikal sem jim to osobně už loni ;) To že na to nemaj prachy je jedna věc, druhá ale je vyhazovat prachy za něco, co neřeší skutečnej problém. Nicméně je to lepší než drátem do oka, to nespochybňuju....

    No a tvoje počty jak se tam ty lidi dostávaj by mě fakt zajímaly, ale ve skutečnosti s tebou diskutovat nehodlam, takže si to necham ujít a už na mě prosím nereaguj, děkuju :))
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    A ono když na to koukám víc a víc tak... nevim co si o tom myslet :))

    https://www.facebook.com/events/598808040211557/
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: ježiš tak ještě žes mi to vysvětlila jak to chodí... omg, ptal sem se tě snad na to? Psal sem něco o tom, že mě sere že je něco za vstup atd? Se prober a tyhle zcestný kydy si nech někam kde tim ohromíš.... už minule sem tu s tebou ukončil diskuzi (pokud si dobře pamatuju) neb reaguješ jak dylina....

    Prostě 80% lidí do free-d přijede autem a pokud jim budou pravidelně auta vykrádat tak tam prostě jezdit nebudou a je úplně jedno, že je pak maštal oplocená, jednoduchá logika. Můžeš si v maštaly vybírat kolik chceš, a mít tam třeba zlatej písek, jenže když lidi nebudou mít kde v bezpečí nechat auta, neb jinak se tam pomalu dostat nedá, tak .... no ale věřím, že časem to někomu taky dojde ;)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ELESDY: řikal sem to už loni, oplotit a osvětlit! ;)

    A že to je pozemek města je sice komplikace, ale určitě ne neřešitelná....

    Oplocení maštale a vybírání vstupu večer dle mě neřeší ten zásadní problém co tam poslední dva roky je a je větší a větší....
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    HONDZIQUE:Free-d uz nebude free ? Ja myslel, ze tam bude jenom ten plot a zhulenej sekuritak. V tom pripade nechapu proc to neprejmenovali na Fee-D Bar . o))
    GOLDSTAR
    GOLDSTAR --- ---
    TULEN
    TULEN --- ---
    tak pres den se bude vse odehravat stejne, jen na vecerni emjdany se bude plot zavirat a bude to hlidat enjaka ochranka. bohuzel parkoviste patri mestu, takze tam nemohou bez jejich svoleni nic...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    STEMBUS: prejmenovali cely areal na Beach park Mlekojedy...bar samotny zustava Free-D, i kdyz uz free nebude... a nerekl bych, ze to bude jen kolem mastale, ale kolem celeho arealu (pisku vcetne hrist..) jinak by se pripravili o "venkovni" zahajovacky...

    je cas se porozhlednout jinam... i kdyz, mne to na tom parkovisti vadit nebude :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam