• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    THEAGONY23
    THEAGONY23 --- ---
    YouTube - BAREVNEJ MATRIX NEASI vol.1 [PND+TRANZIT]
    http://www.youtube.com/watch?v=isjQil8QFHY
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    teda panďáci, máte to tu fakt hezký, to se musí nechat! rád se sem chodim odreagovat od toho hnusnýho světa všude okolo! ;-)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    taaaaak dalsi clovek vyhral misto v mem ignoru :) byste neverili jak je ted ta diskuze ssvezi ...


    sbohem reborno :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: A to, že sem to cca desetkrát v životě, tzn. od sedmnácti do sedmadvaceti, tzn. průměrně jednou za rok, s přítelem zkoušela, bych zrovna nedefinovala tak, že to mam ráda. Nicméně opět děkuju, že to tady zmiňuješ a nepoužíváš například mojí oblíbenou formulaci jisté sexuální praktiky. Škrtneš už to, prosím pěkně, ty zmrde?!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Laskavě škrtni nebo přepiš svuj třetí nejnovější příspěvek. Jistě chápeš proč. Děkuji.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: A nechces zmizet ty? Hele ja ani nevim kdo je Chcanda a Samuela nevim jakyho myslis... Znam jich vic.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Psal si například, že sem měla něco se Chcandou, Samuelem atd. O to ani tak nejde, ale ten zbytek byl fakt síla. Ty si to podle mě už ani nepamatuješ. Takže zmiz, ať sem můžou dávat ostatní něco, co mě potěší.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Ty uz tady rozkazujes? Bez si radsi cist Flood Science and Technology.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Hele ja myslim ze si ze sebe delala zajimavou vsim... A nikdo solidni o tebe nezakopne i tak... Ale nikdo z Tebe nedelal devku, prece do zadku to ma rada kazda a nejenom devky. A s tim prekrasna... K tomu bych dodal jeste nejaky charakteristiky, pac krasna je kazda zena, nebudes tomu verit, ale pro kazdyho je ideal krasy jinde. Myslim si ze hledat partnera s tim ze mam pevny prsa, hezkej zadek a nemam vrasky je malo. Ono tohle ma 50% svetovy populace. Ale jak dlouho to vydrzi? Titul je sice investice, ale kazdej asi vi jak to chodi... Daly se ruzne koupit. A to nemluvim o jinejch titulech jako je MBA. To je teprve byznys, vyda ti ho za 20 tisic zahranicni skola pres internet.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ERIKK: Jo libilo, ale ne na mne... Nasili muzu pachat na jinejch...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: ja myslel ze kdyz byla Anicka jeste ziva a davali jsem ji ty elektrosoky ze se ti to vazne libilo :D

    ted si teda klesnul u me :)
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    YAKURO: To bude bolet... A ja nemam rad bolest.

    ERIKK: Tak je rozdil nekomu skutecne ublizit, nebo tohle. A timhle se bavim skvele. Tohle ale neni ublizovani, spis takovej trolling.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: A jako kdybych to cos napsala mel brat vazne a nedelat si z toho srandu, tak se musim jit zabit, pac to neni mozny, co ses schopna splodit... Jako kdyby Te sem nepozval nejakej jinej dobrak, tak se o tom ani nedozvis, ale tech bezcitnejch a bezduchejch lidi je tu asi vic...

    BTW: Ja zase brecim zes mi rekla tlustoprde...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    REBORNA: kdybych te vubec neznal, tak si podle tvyh prispevku myslim ze ti je 14 a mas prvni tyden internet ...
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    Tejden v bote: A mas to!
    Reborna: Ted uz to vsichni chapem,Tejden je fakt zmrd asi ho vsichni zbijem..staci? A TED UZ PROSIM TAAAAHNI
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    REBORNA: ublizovat lidem je jedna z nejprijemnejsich veci na svete :)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    REBORNA:

    hele ty proste zijes v jinym svete.. nebo spis vesmiru :D

    proste bys mela prijmout , ze vsechno co nekomu rkenes nebo napises na internet BUDE (na 101%) jednou pouzito proti tobe ... vis my ostatni z 21 stoleti co uzivame internet tohle uz vime.... a bude si z toho nic nedelame nebo prave vazime co komu napisem ....

    tak se prestan vztekat, tohle sis nadelala sama tim ze to resis online a my z tebe mame akorat prdel. A cim vic se branis, tim vic jsi smesna.

    a uz me sere ze sem lezes, tady ma bejt prostor hlavne pro vudce a perverzni chat....

    ne pro vystudovanyho sociopata jako jsi ty....
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Přišel mi do pošty tvuj komentář na něco, co se tě vůbec netýkalo, reagovala sem na to a to co si mi odepsal mě vyděsilo v poště, natož, když to zkopíruješ sem a pak to tady několik dní probíráte a eště si z toho děláte srandu a ty to navíc pěkně překroutíš, abys mě zostudil pokud možná co nejvíc! A nedělej, žes to neudělal schválně. Co z toho máš, takle ubližovat cizim lidem a navíc holce? Ty tlustoprde upocenej nechutnej! Seš bezduchá zakomplexovaná bečka sádla a tohle ti dělá náramnou radost!
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    omg
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Nevim za co se mam omlouvat? Jako ze jsem kamarady pobavil tim cos mi psala do posty? Jses preci pani inzenyrka, to znamena ze ses chytra... Tak prece vis, ze co napises na net neni vubec soukroma vec a muze si ji precist kazdej, uz kvuli hackerum a podobne...

    Ano je to dva roky stara zalezitost, ale je to husty, ze si dva roky pamatuju, ze jses zoufala krava. Opravdu si ten titul zoufala zaslouzis. Je mi jedno jestli jses devka a nebo ne, ani nevim jak to posoudit.

    A jestli se bojis ze si tohle precte nekdo na kom Ti zalezi, tak si uvedom ze si precte i tvy komentare. A to si myslim je vic diskreditujici nez to co jsem kdy o Tobe napsal ja. Ono neco jinyho je titul a neco jinyho je mit vsech pet pohromade a to ty urcite nemas a muzes mit titulu kolik chces...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam