• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TMH: Tak proto se mi mezi 21:30 a 22:30 ježily hrůzou chlupy, to sem přes celou Prahu cejtila tu kakofonii s výraznejma diskantníma prvkama :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Very important stuff for TEJDEN_V_BOTE: REBORNA má celulitidu!
    TMH
    TMH --- ---
    lol zachránil jsem lineup z metrixu :D
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Co je? Nadávala sem tu zatim jen Tejdnovi v botě a Eričkovi. Ostatní nechávam bejt, protože moc dobře vim, jaký sou to nedomrlý chudinky :)
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    REBORNA: z tebe ta empatie přímo čiší... přetejká v každym tvym příspěvku :+D
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    cyve 4+ a jen jeden prispevek vidim :) oooo jak je moje nervova soustava usetrena :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SPIDERMANOLOG: To je v prdeli, na jedný fotce, kde do něj zrovna boxuju, aby mi nesahal na břicho, to vypadá, jako bysme se drželi za ruce! Nééé, já mu to řikala, že nás takhle někdo vyfotí a už si nenajdu manžela! :))) a to sem měla pak jít na oldschool jungle do crossu a tyhle zevláci mě tam zdrželi. Dyť už mohla bejt dneska svatba! Nééé...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA:Tak se prosim srovnavej s nekym lepsim...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SPIDERMANOLOG: Novýho? Asi se každej pohybujeme v jinym časoprostorovym kontinuu. Je to kámoš nebo spíš soused z Butovic Andrej a známe se asi 7 let. Ale po rumu mi pravidelně nekontrolovaně vyznává lásku a pokouší se mi sahat na prdel :))
    Ale jinak spolu občas chodíme na kolo, plavat a v létě na menší vejlety a zevlit na skály v Prokopáku. Asi jedinej normální člověk z Butovic, ale je to hovedo přiblblý, že jo, Andrej :))))

    Jo a asi sis nevšim, že sem měla z týhle diskuze zmizet a teď je mě tu hafo :)

    TEJDEN_V_BOTE: Překrásná sem myslela samozřejmě jenom relativně vůči tobě. Proti tobě je totiž překrásnej i bezduchej kýbl plnej sraček...Radši nekomentuj a prohlížej si fotky slečen z tý akce, ať si ho můžeš pořádně vyhonit, jak je tvým zvykem...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    SPIDERMANOLOG: Peknej bulvar... Jinak jsem si nevsim ze by na fotkach byla Reborna. Ona o sobe rika ze je prekrasna.
    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    TMH: nechceš mi spíš přijet podržet ty? :)
    TMH
    TMH --- ---
    _DUX_X_: drž hubu ty zmatená smažko.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    YouTube - pnd- vagina (vecaa versija)
    http://www.youtube.com/watch?v=dMej5BaObeE&feature=related


    god damn :)
    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    ERIKK: Mám kdyžtak telefon na Aleše ale nevim s kym ses domlouval...ale mezi 6-7 tam bude někdo určitě
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jinak teda domluva s provoznim byla, ze v pondeli po sesty hodine prijde nejakej ten druhej provozni, a budou tam ty zkousky kapel a tak... tak prej v pul sedmy by to melo byt 100% odemceny.

    ale jinak nemam na nikoho mobil nebo tak... tak pro sichr mozna kdo jste to domlouval napiste mi do posty cislo na nekoho z matrixu, pripadne aby tam nekdo byl kdo ho ma :)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ERIKK: ok budu ready
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    hele cházko ...

    dneska v 18:20 sraz u metrixu kazdej kdo má ruce :)))

    musime to vytahat do auta.

    Anti budes kolem sedmy - pul osmy moct bejt doma at to k tobe nahazime?
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    MLIKARNA:
    CHUCKEBONO:

    Ale zase tu jeste takhle zivo nebylo...
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    spunt na vase prdelni pruvany !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam