• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    prostě o PND, pokec, porady, doporučení? :) hrajem electro, drumec, drumtekk, tekk až HC... a někdy totální zvrácenosti který by se dali snad nazvat jedině pandacore :D

    Následující akce:

    05.12. Cross - PND + PESS + někdo na dolní stg





    máme srdce správných pandišek připravená konat krystalické dobro v podobě parties takže pokud nejsi fašoun,komouš nebok klerofašista neni problém se dohodnout na nějakym hraní ;)
    rozbalit záhlaví
    TMH
    TMH --- ---
    _DUX_X_: drž hubu ty zmatená smažko.
    _DUX_X_
    _DUX_X_ --- ---
    ERIKK: Mám kdyžtak telefon na Aleše ale nevim s kym ses domlouval...ale mezi 6-7 tam bude někdo určitě
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jinak teda domluva s provoznim byla, ze v pondeli po sesty hodine prijde nejakej ten druhej provozni, a budou tam ty zkousky kapel a tak... tak prej v pul sedmy by to melo byt 100% odemceny.

    ale jinak nemam na nikoho mobil nebo tak... tak pro sichr mozna kdo jste to domlouval napiste mi do posty cislo na nekoho z matrixu, pripadne aby tam nekdo byl kdo ho ma :)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ERIKK: ok budu ready
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    hele cházko ...

    dneska v 18:20 sraz u metrixu kazdej kdo má ruce :)))

    musime to vytahat do auta.

    Anti budes kolem sedmy - pul osmy moct bejt doma at to k tobe nahazime?
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    MLIKARNA:
    CHUCKEBONO:

    Ale zase tu jeste takhle zivo nebylo...
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    spunt na vase prdelni pruvany !
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    tomuhle se uz da konecne fakt rikat poradna kupa sracek, gratuluju :D
    SAMUEL
    SAMUEL --- ---
    Dneska jsem zažil už lecos šílenýho, ale to, co je k vidění tady....
    Reborno, malá rada: Změň si ID, zapomeň na tohle audiitko, odejdi z nyxu třeba na hofyland, vytáhni počítač ze zásuvky, zapal se a pomalu a pečllivě uhoř.
    THEAGONY23
    THEAGONY23 --- ---
    YAKURO: není zač ... :D tak vydžet tam nebyl problem ... akce to byla hodně luxusní :) jsem rád že mobil zaznamenal zvuk v docela dobrý kvalitě
    YAKURO
    YAKURO --- ---
    THEAGONY23: Pecka! Dekuju a skladam uctivou poklonu zes to vydrzel takhle prubezne celou noc natacet a tak peckove sestrihat-Respect!
    TMH
    TMH --- ---
    tak myslím, že úroven týhle diskuze klesla dneska nejníž v historii, reborna dostala víc palečkú než -2, a to ještě ke všemu za mrdku kterou sem píše každej den když se zrovna nemazlí s konečníkem.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Jo takova diskuze o vietnamcich, ta je desne smerodatna. Mas stesti ze Tvuj zivot ridi tahle diskuze, muj ridi Vomitorium :))
    LAZZAR
    LAZZAR --- ---
    BAN BAN BAN nebo se pobleju.
    THEAGONY23
    THEAGONY23 --- ---
    YouTube - BAREVNEJ MATRIX NEASI vol.1 [PND+TRANZIT]
    http://www.youtube.com/watch?v=isjQil8QFHY
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    teda panďáci, máte to tu fakt hezký, to se musí nechat! rád se sem chodim odreagovat od toho hnusnýho světa všude okolo! ;-)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    taaaaak dalsi clovek vyhral misto v mem ignoru :) byste neverili jak je ted ta diskuze ssvezi ...


    sbohem reborno :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: A to, že sem to cca desetkrát v životě, tzn. od sedmnácti do sedmadvaceti, tzn. průměrně jednou za rok, s přítelem zkoušela, bych zrovna nedefinovala tak, že to mam ráda. Nicméně opět děkuju, že to tady zmiňuješ a nepoužíváš například mojí oblíbenou formulaci jisté sexuální praktiky. Škrtneš už to, prosím pěkně, ty zmrde?!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Laskavě škrtni nebo přepiš svuj třetí nejnovější příspěvek. Jistě chápeš proč. Děkuji.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: A nechces zmizet ty? Hele ja ani nevim kdo je Chcanda a Samuela nevim jakyho myslis... Znam jich vic.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Psal si například, že sem měla něco se Chcandou, Samuelem atd. O to ani tak nejde, ale ten zbytek byl fakt síla. Ty si to podle mě už ani nepamatuješ. Takže zmiz, ať sem můžou dávat ostatní něco, co mě potěší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam