• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    prostě o PND, pokec, porady, doporučení? :) hrajem electro, drumec, drumtekk, tekk až HC... a někdy totální zvrácenosti který by se dali snad nazvat jedině pandacore :D

    Následující akce:

    05.12. Cross - PND + PESS + někdo na dolní stg





    máme srdce správných pandišek připravená konat krystalické dobro v podobě parties takže pokud nejsi fašoun,komouš nebok klerofašista neni problém se dohodnout na nějakym hraní ;)
    rozbalit záhlaví
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: je to přesně naopak, ryby smrděj od tý doby, co se první ženská koupala v moři :+))
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    TVOJE_BABA: Ja myslel, ze zena smrdi od ryby.
    TVOJE_BABA
    TVOJE_BABA --- ---
    ryba smrdí od hlavy ... reborna od píči ...
    FALES
    FALES --- ---
    Z4IK: jj, oficiální narkomani fc toluen ostrava
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    FALES: TEJDEN_V_BOTE: takze uz je to oficialni?
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    FALES: Diky lasko, ze ses mne zastal :-*
    FALES
    FALES --- ---
    REBORNA: uříznu ti palici ty kundo nemytá nevděčná, vypadni než si tě přidám do nepřátel a neber si ho už nikdy do huby pokud nechceš lobotomii na tvůj ptačí mozeček
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: Jako správnej vypasenej SSák bys měl vědět, že schnell se píše se dvěma L. Takže běž Violce vyprstit kundu za prachy, ty gigolo, protože z tebe stejně nic lepšího nebude. Aber schnell!!
    FALES
    FALES --- ---
    FALES --- --- 13:19:08 30.3.2011
    Tady máte jeden uhozenej co sem slyšel včera od jedný levičácký fetky.......vy kundy pravičácký,........víte jak se říká pálence ze švestek......slivovice, jak se říká pálence z meruněk...jasně...merunkovice....a jak se říká pálence z lidí......no přece lidice

    BTW:stejně tady kouříte hodnému pánovy 88 kokota jen z nudy a ještě za potravinové lístky páč vám nic jiného do huby stejně nikdy nedá
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ERIKK: Schnel, schweine, schnel
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: ja pojedu az v druhy vlne toho transportu
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Budu ba vas cekat u vlaku...
    FALES
    FALES --- ---
    ERIKK: no jestli tam bude tolik nadlidí tak to už chápu tu tvoji obavu z provaru.....sem totiž taky žid jako ty, nechci přijít krom peněz a předkožky i o poslední pejzy s jarmulkou.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    SCARF_23: k pultu kde hraju s Timmem Live + gramce ... strasnej srumec neasy :)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    ERIKK: na co vsichni ty panove asi ukazujou?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ERIKK: jo to má příběh :))
    MARRY_JANE
    MARRY_JANE --- ---
    ERIKK: lol
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    mam vizi jak bude vypadat nas kotel na carodejnice :)))))

    ERIKK
    ERIKK --- ---
    YouTube - Ewa Farna CHCI TVÝ PÉRO SÁT.3gp
    http://www.youtube.com/watch?v=x5wD4qLKsag&feature=related
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Jinak mne napadlo, jak jsem chtel knizne publikovat nase maily, ze by jsme si meli psat tady, je to verejny a hlavne chodeji sem lidi co to ocenej. Knizky by nam stejne zcenzurovali jako Tichovi basne... Navic mladez to necte. Takhle si to prectou na ipadu cestou do skoly.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    Ja vsechno uz vylustil a byl jsem tak v razi, ze jsem se vrhnul na desky a ty pismena a cisla lustil jako sudoku, takze jsem vylustil par nejstarsich Speedfreaku, No more rockn roll a par dalsich pecek. Ted to poslu a snad vyhraju... Sice za to chtej 30-50 ecek, za tyhle placky, ale ja mam jasnou vizi ze vyhraju. Se to vyplati vic nez forbes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam