• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ERIKK: Za prvý mě máš mít v ignoru a za druhý to bylo kvůli urážkám, co mi tam napsal THOR, aby všichni věděli, jaký "strašný lži a pomluvy" sem tady vypustila. Myslim, že oproti tomu, co ste tady tenkrát udělali vy mně, teda hlavně Tejden na heráku, to byla slabota.
    A co viola, jak jí de fisting, už se do tebe dostala až po zápěstí? :)
    TMH
    TMH --- ---
    SAHARA: spíš jí chybí auditko Plynová komora, místo pro vaše přátelé a rodinu.
    SAHARA
    SAHARA --- ---
    ERIKK: to je dobrej úlet, evidentně jí chybí tkw s hádámese...tady jí zas tolik lidí do prdele neposílá..jaká škoda
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ERIKK: ja videl jenom kolaz, byla stejne dobra jako kolaze kdysi :)
    TMH
    TMH --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: no jasně, a mě tady z tý koncentrace hoven praskne cévka v mozku...myslím, že jezdci apokalypsy by neměli bejt sdružovaný v jednom auditku.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    to jste kluci asi nebyli v jesterech :D tam me zase proslavila :D
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    TMH: A to co pise sem, neni nejvic....
    [ KARNAGE ATTACK vol.2 w. DJ Radium - LINE UP READY! / partyparty / 2.4.2011 / CR - Praha - Cross Club ]

    BTW: Nechcete sem pozvat jeste Berunu, pak uz tu budou vsichni magori vcetne mne... Zjistuju ze mam taky uz nejaky naruseni...
    TMH
    TMH --- ---
    REBORNA: ty musíš u tý klávesnice předvádět překouslý točky jako vychlípnutej cecík jak to tady tak čtu...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ANDREA90: Jo, na tom neco je, asiati se zacinaji smat ve chvili nejvetsiho zoufalstvi...
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: to je pravda, ještě sem v týhle diskuzi snad nedostal mínus...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Stejne by nam to radost neudelalo, prece nejsme hajzlove a nesmejem se chudakum, kterym nebylo prano...
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    tak to už se ta svině převtěluje pěknou řádku generací :+)
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: To nesmrdeli, jedl je i Jezis. Stejne jako kouril marhuanu. Smrdeji od doby co se Reborna vykoupala...
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: je to přesně naopak, ryby smrděj od tý doby, co se první ženská koupala v moři :+))
    TMH
    TMH --- ---
    ERIKK: olololol kriminalisti se fakt hodně nuděj.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    JONYY
    JONYY --- ---
    Jééžiš... Antiho máma zas dělala po praze scény:DD

    YouTube - Proč se mi hrabeš v kundě?
    http://www.youtube.com/watch?v=PJxAixvQKxw&feature=player_embedded#at=52
    FALES
    FALES --- ---
    reborna neni žena a po rybě ji smrdí to čemu se ani píča řikat neda, vím od jednoho chudaka co jí jednou cejtil že je fakt blbejsi nez prvok....musi si ve sprše prej i zpívat aby věděla které pysky si ma namydlit, dle toho soudím že pokud chceme aby drzela hubu musi se nekdo z nas objetovat a sahnout ji na rybu aby rozpoznala co nema použivat ani na hajzlu...podle te ankety nahore mam asi i jasneho adepta a zaroven nositele mlíčí a jiker pro rebornu

    Teda doufam jses se nespletl a seš kubajz taky ten kapr supinac hermafrodit co se promenil v opacne pohlavi jen diky těm dabelskejm praktikam žen co nám zamerně vylučuji ženskou hormonalni antikoncepci do spodnich vod aby nas to postupne vykleštilo všechny. Sem tak nějak poznal že od chvile co sis na amaterech zmenil nick na malej uhoř(ová) a ja začal běhat u vebky s kabelkou nebude vše v pořadku
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    TVOJE_BABA: Ja myslel, ze zena smrdi od ryby.
    TVOJE_BABA
    TVOJE_BABA --- ---
    ryba smrdí od hlavy ... reborna od píči ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam