• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    NEVIMVOE: no nevim :) timmisek mi rikal ze vlzhledem k narocnosti priprav na carodky bude ted PND odmlka na mesic
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    ERIKK: cožee, mě někdo říkal že tedka 9. by měla být parukářka :-/ čáry to je až za dlouho noo
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    NEVIMVOE: hele az za mesic na cary daleko na morave :) Vitkov - Klokocov , kemp hadinka... ale to by mohl mit Dan blizko ne? je to nekde na opavsku
    NEVIMVOE
    NEVIMVOE --- ---
    kdy máte zas nějakou pandí piškotéku? :) že bych se po dlouhý době přišla podívat,vožrat se a poblejt vám gramce ? :-P
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    [ VIOLKA @ Ulov si svého ještěra! // sezóna je tu, tak sypej fotky JEŠTĚRA! ]

    chudak Violka dostala minnuska, pojde ji to obodovat podle zasluhy...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Bych rek, ze to nejsou lzi a pomluvy, to by Te pomlouval jeden clovek. Tohle uz je konspirace, ted jeste najit nejakej narod co za to muze a vymyslet reseni problemu.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ERIKK: Za prvý mě máš mít v ignoru a za druhý to bylo kvůli urážkám, co mi tam napsal THOR, aby všichni věděli, jaký "strašný lži a pomluvy" sem tady vypustila. Myslim, že oproti tomu, co ste tady tenkrát udělali vy mně, teda hlavně Tejden na heráku, to byla slabota.
    A co viola, jak jí de fisting, už se do tebe dostala až po zápěstí? :)
    TMH
    TMH --- ---
    SAHARA: spíš jí chybí auditko Plynová komora, místo pro vaše přátelé a rodinu.
    SAHARA
    SAHARA --- ---
    ERIKK: to je dobrej úlet, evidentně jí chybí tkw s hádámese...tady jí zas tolik lidí do prdele neposílá..jaká škoda
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ERIKK: ja videl jenom kolaz, byla stejne dobra jako kolaze kdysi :)
    TMH
    TMH --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: no jasně, a mě tady z tý koncentrace hoven praskne cévka v mozku...myslím, že jezdci apokalypsy by neměli bejt sdružovaný v jednom auditku.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    to jste kluci asi nebyli v jesterech :D tam me zase proslavila :D
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    TMH: A to co pise sem, neni nejvic....
    [ KARNAGE ATTACK vol.2 w. DJ Radium - LINE UP READY! / partyparty / 2.4.2011 / CR - Praha - Cross Club ]

    BTW: Nechcete sem pozvat jeste Berunu, pak uz tu budou vsichni magori vcetne mne... Zjistuju ze mam taky uz nejaky naruseni...
    TMH
    TMH --- ---
    REBORNA: ty musíš u tý klávesnice předvádět překouslý točky jako vychlípnutej cecík jak to tady tak čtu...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ANDREA90: Jo, na tom neco je, asiati se zacinaji smat ve chvili nejvetsiho zoufalstvi...
    SMRAKNA
    SMRAKNA --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: to je pravda, ještě sem v týhle diskuzi snad nedostal mínus...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    REBORNA: Stejne by nam to radost neudelalo, prece nejsme hajzlove a nesmejem se chudakum, kterym nebylo prano...
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    tak to už se ta svině převtěluje pěknou řádku generací :+)
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: To nesmrdeli, jedl je i Jezis. Stejne jako kouril marhuanu. Smrdeji od doby co se Reborna vykoupala...
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: je to přesně naopak, ryby smrděj od tý doby, co se první ženská koupala v moři :+))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam