• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    JONYY
    JONYY --- ---
    LIKE A BOSS!!

    Běžec se při maratonu svezl autobusem a medaili musel vrátit – Sport.cz
    http://www.sport.cz/clanek/192375-bezec-se-pri-maratonu-svezl-autobusem-a-medaili-musel-vratit.html
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    TMH: to je od tebe moc milé, že bereš ohledy a vážím si toho, ale já že sem kurva rozhozenej? jen se dopíči ptam, jestli budete dělat tu dojebanou parukářku, tak sem dohajzlu neser nějaký léčení, sem v pohodě... kurva, to mi zas najela pumpa
    TMH
    TMH --- ---
    SPIDERMANOLOG: jdi do prdele.
    TMH
    TMH --- ---
    PROTEKTIK: nebudu na tebe hnusnej, vím že to léčení na kterým si tedka byl muselo bejt celkem náročný a že jsi nervově rozhozenej :)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    ...a ještě jste letos pozadu s parukářkou:)
    TMH
    TMH --- ---
    co vy kurvy? nebavíte mě, si natírate vředy hydratačnim krémem nebo proč tady nevidim ani Spidermanologovi zoufalosti?
    TMH
    TMH --- ---
    ANTICLOVEK: ach mé dětství v bavorsku, takových vzpomínek!
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    Franzl Lang - Einen Jodler hör i gern - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=67rc96joOz8
    REBORN
    REBORN --- ---
    LUCIJEM
    LUCIJEM --- ---
    ERIKK: tak to se asi brzo stavím na ochutnávku :-D
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ANTICLOVEK: pche .. kdo myslis ze to dýluje :D
    LAZZAR
    LAZZAR --- ---
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Výplach pochvy Coca colou

    "Když jsem chodila ještě na střední, vyspala jsem se s klukem, kterého jsem potkala ten večer na diskotéce. Za pár dní jsem dostala kvasinkovou infekci, a protože jsem byla přesvědčená, že jsem se při sexu něčím nakazila a bylo mi jen šestnáct, bála jsem se jít k doktorovi. Kámoška mi poradila, že na kapavku a další pohlavní choroby je nejlepší udělat si výplach pochvy Coca-Colou.

    Limonáda se prý musí hodně zchladit, pak s ní hodně zatřást, aby po otevření stříkala, udělat svíčku (zvednout nohy a pánev do vertikální polohy, pozn. red.) vsunout si do pochvy hrdlo láhve a všechnu Coca-Colu si tam vylít. Když pominu akrobatický výkon, který jsem musela předvést, abych to dokázala uskutečnit, a to, že jsem nápojem polila vše kolem sebe, byl výplach skutečně lahůdkovou záležitostí. Neskutečně to štípalo a svědilo, což jsem tenkrát považovala za projev likvidace bakterií. Kvasinková infekce se tím samozřejmě ještě zhoršila a po jednom protrpěném a proškrábaném dni jsem stejně skončila na gynekologii, protože už jsem to svědění nemohla vydržet."

    Ilona, 30 let

    ERIKK
    ERIKK --- ---
    kuk

    LUCIJEM
    LUCIJEM --- ---
    ERIKK: myslíš tu párty, jak si tam skopal tu barmanku?:-)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    TMH: nevim to jsou Varanovi kamosi :D Ja jsem posledni setkani s harakiri pojal vypojenim zvuku v 6 rano a poslanim vsech do prdele... a to uz je rok :D
    TMH
    TMH --- ---
    ERIKK: když už jsme u kvality, co kámoši harakiri a šachotek? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam