• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANTICLOVEKPND crew výběh někdo ňákej flek?:)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    často přemýšlím co sem do této láskyplné intelektuální diskuze vábí všechny exoty :)
    JONYY
    JONYY --- ---
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Sorry, ale měli jste tu nudu.

    Ale jak vidim podle současnýho názvu, tak někteří náležitě ocenili, že si i po roce na to vaše zaprděný auditko vzpomněla i taková celebrita jako Reborna...

    the others: Jo, jo, je to házení perel zastydlejm smrdutejm sviním .)
    TMH
    TMH --- ---
    PRGA: ty seš taky nějaká další pedagogická škatule co....
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    Požární hlásič odhalil v pražském hotelu varnu drog – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/1805-9799-pozarni-hlasic-odhalil-v-prazskem-hotelu-varnu-drog.html
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    aSStack
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Spěchala jsem z worku: má tam bejt samo aTTack... :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jen jsem se nsk budila rádiem a hráli tu Eričkovu oblíbenou, kterou mi u sebe tak často pouštěl: Take your time to trust in me and you will find infinity...

    Tak jsem si na to všechno vzpomněla, že já jsem si ten čas mu uvěřit nedala, jen cca dva měsíce v poště na Tekwayi a pak jen dvě setkání, což je málo :)

    Mějte se tu hezky...

    A za půl roku, až to zase uslyšim nebo potkam TMHo nebo budu mít rande s někym, kdo to čet se těště...

    ...Reborna will atack again :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    PRGA: Já to tu nerozebírala - to oni to na mě před rokem vytahli ... teda nějakej Charvy, kterýmu se slepičí prdelka Erikk asi taky pochlubil.

    Jo a v tý době jsem tu byla nováček a nic nepsala, takže jsem ještě žádnou pověst dementky neměla :)
    PRGA
    PRGA --- ---
    REBORNA: nějaká PRGA si to myslí taky, protože tvý příspěvky se přehlédnout nedaj :D a možná si ani nemyslí, že si děvka, ale úplně pitomá :D se divíš, že si z tebe všichni dělaj prdel a nepříde ti divný, svý vztahy a intimnosti rozebírat všude.. prej si dost stará na to, abys mohla mít už rozum ;)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    REBORNA: ja z toho nahodou tezim dodnes :D




    REBORNA: a jinak TMH to myslel zle, ne jako srandu :) Jsi fakt mimo :D
    TMH
    TMH --- ---
    REBORNA: nevim, máš na dásních hovínka
    TMH
    TMH --- ---
    víc perníku?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    už to tu přestává být místo lásky a porozumnění :( jen velký tekvej bevérly hyls 902 23


    REBORNA: srandu?
    TMH
    TMH --- ---
    REBORNA: takže poučení z tohohle příběhu je, že nesmíš lízat z lásky prdele lidí, který nemaj svědomí a těší z lidskýho neštěstí na internetu? :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Jo a když jsme s tim nápadníkem mluvili o tom, že jsem nekuřačka, tak se divil...

    ...A ptal se mě na pervitin....Pravděpodobně proto, jak jste tu psali, že dealuju perník na Hlaváku...on nechápe, že si to běžně píšete mezi sebou jako srandu...
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    počkej až hodim na kostce kritickej úspěch .. já a kámoši z dračího doupěte si tě najdem!
    TMH
    TMH --- ---
    SCARF_23: no ještě se nevrátil z elfí roklinky takže na něj musíš s kouzlama, magickými meči a hobitíky :)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    ANTICLOVEK: ty jsi jeste na tripu po vikendu?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    kdo je Erikk? co se to tady kurva děje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam