• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
    rozbalit záhlaví
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    INSEQUI: Sorry, už jsem byla na cestě tam, měl jsi přijít. Příště ať nás je víc, bylo to zajímavé:)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    hmmm jsem do deseti v práci, jak dlouho tam plánujete být?
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    Tak jsme se s asafem dohodli a jdem na první duchařskej sraz. Debata u piva je zajímavější, než přes nyx..Takže kdo chcete a jste z Prahy, tak budem tak nějak za hodku sedět v Balbínový poetický hospůdce na Vinohradech. Nevíme jak vypadáme a kdo tam chce přijít, tak nás musí nějak šikovně vypátrat:) Zdar!
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    TLUSTEC: kdo řiká že pijem pivo?,)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KATYX7: tak tak
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    no, po desatem pivu uz vam bude strasit vsude :P
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    TLUSTEC: No co, citlivým lidem, který vnímaj duchy nezbývá, než chlastat:)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    vy jste mi ale pivni zahadologove, ostudy....
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    ASAFA: Tak se pojď vožrat:) zrovna přemýšlím ,co s načatým večerem:)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    INSEQUI: sem blbec mám to kousek na prosek, dojedu busem abych mohl si mohl i trošku přihnout:) uvolnuje to napětí:)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ASAFA:V tom připadě neberu auto a neřídim :)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    KATYX7: geniální, tebe beru za spolujezdce dopředu jelikož se mi líbí tvůj přístup, když se nic nestane tak se vožerem:) a co kdybysme se vožrali tak i tak?:)))
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    ASAFA: Já se přidávám! Chci někam jet hrozně, se mnou totiž nikdo na takový místo nechce, tak bych si ráda někam vyjela s váma- když nic divnýho nezažijem, tak si aspoň pokecáme o duchách:) A nebo se vožerem:) Ale chce to dohodnout co nejdřív než přijde zima.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    TLUSTEC: no na prosek to mám kousek herdek filek..
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    pokud jste z prahy, muzete zajit do domu hruzy - vily orlickych vrahu na Proseku. To je tam, co "milisek" david cerny (ta bestie ma dokonce fandovske stranky od nejakych vrahomilnych subinek) ve sklepe radostne zakmital nohama, a prohlasil "to jsem ale ctverak", kdyz znenadani strelil zezadu do hlavy svou "cudlou" jugoslavce Lipoveciho. Policista Jan Mato (co ho propichl nozem ukrajinec, hazejici vybusninu do kolejiste na Mustku, na coz zemrel) mel stesti, miliskovi se v cudle zasekl naboj, a jen cvakl zaver. Dnes je dum hruzy temny a opusteny.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    PERSEFONA: to jsem si spletl.. :)
    DIMS
    DIMS --- ---
    CUKOTEK: snad bylo. ne?? :)

    UGLYDOLLS: co tam teda bylo???
    CUKOTEK
    CUKOTEK --- ---
    UGLYDOLLS: co je ve strepinach ?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    tak máme tady dost míst od cukoteka, rozjedem to někam?.)
    CUKOTEK
    CUKOTEK --- ---
    PREBRAL: pochopitelne vim co to je za dum a s cim ma spojitost...
    CUKOTEK
    CUKOTEK --- ---
    PREBRAL: jo

    TLUSTEC: par jich znam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam