• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    obavam se, ze na petrine nic neni. tou trasou chodi davy studentu z hospody nahoru ke kolejim, kdyz uz nic nejede, a nikdy se nikomu nic divneho neprihodilo.
    THQ
    THQ --- ---
    DRUI: dík, je docela legrační nechat si historii Housky vysvětlovat americkou angličtinou od týpka co vypadá že přiletěl výsadkem z Iráku :-)
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    DRUI: To je asi anglicky ze ? A tomuto jazyku nerozumim ...... . Jinak ale celkem prijatelne (podle meho nazoru) vysvetleni je i v ceskem serialu Strazce dusi (2x04). Samozrejme si musime odmyslet tu filmarskou "omacku", ktera je tam dodana aby to bylo poutave.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ANCHATON: tak ja te tam vezmu.. :) jako neprazak a navic clovek co ma rad prochazky jsem stihla prozkoumat mista, kde mnoho mych kamaradu rodilych prazaku vubec nebylo :)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    DAPHNEE: ja jsem klasickej prazak co o spouste mistech vubec netusi ani po x letech. napr. Nebozizek popravde slysim poprve :) ja teda nekreslim ale ve vice lidech bych se tam urcite projit nebal :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ANCHATON: nejenom to udoli je zajimavy... zkus si nekdy vecer projit trasu (staci nebozizek - hrad) a uvidis...
    je to tam fakt vesely misty...

    ja se tam chystam pristi tyden na prochazku, chodivam si obcas kreslit, klido zvladnu prochazku ve vice lidech a kresleni necham na jindy :)
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    DAPHNEE: sady myslis mezi hradem a petrinem? jo ty jsou super..primo o tom udoli mezi tema dvema kopci jsem vlastne cetl tu baji...pry tam je brana uplne nekam jinak tak jsem si rikal ze by tam obcas taky mohlo neco vylezt a zastrasit :)

    a od lezeni mame prece magickou lanovku :)
    THQ
    THQ --- ---
    A s tou Houskou je to teda jak? Planujem tam někde letos spát.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    ANCHATON: no ja to vidim tak ze je docela magicky narocny tam vylezt po vlastnich... primo petrin nevim nicmene sady doporucuji :)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Klid tady.Díky za všechny že si ty vaše hovna budete řešit v poště.

    Peace.
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    DRUI: no problemo, jen pobavilo :))

    jen bych se pritomnych rad zeptal jak to vidi s petrinem? podle ruznych zdroju by to melo byt primo magicky misto.
    DRUI
    DRUI --- ---
    ANCHATON: "hrad" - naprosto debilni preklep nebo nevim na co jsem myslel :D
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    DRUI: vsem se omlouvam ale co me dneska spolehlive vystrasilo je tohle "docela navstevovanej hrat"

    jinak se nenechte rusit chlapci :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    DIVER: a potkavas vily? u potapeni? a neni to nebezpecne? :)
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    DIVER: Taky offtoppic. Ja ho znam osobne a ackoli s nim take ve vsem nesouhlasim, tak slovo "idiot" bych ve spojeni s jeho osobou nikdy nepouzil. Mozna "provokater", to by sedelo mnohem vic :-)
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    DIVER: A jak poznas, kdo je odvaznej ? :-P Jinak neni urcite dobre, aby se na mista kde se neco deje sjizdely "davy" lidi. Ono se pak taky stava, ze pokud je tam moc lidi najednou ze ten jev (docasne, ci trvale) zmizi ...... .
    Jo a to minus jsi dostal ode mne. A to za slovo "idiot". To se v diskuzich nepouziva :-(
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    DIVER: kde? cooortuuv hrad. tam strasaaa.
    EUR0
    EUR0 --- ---
    DIVER: tie kosti sa ti ale nebudu snazit rozbit hlavu :D .. nedobry priklad
    DIVER
    DIVER --- ---
    tak tak...

    to je jako vykopat na zahrade stary kosti, hodit je na hnuj a hajit se, ze "vetsina lidi chce mit v takovem pripade hlavne POKOJ".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam