• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MUI: pockej tak to zase ne... nerikej mi ze ted kdy kazdej machruje tim jak je technologicky vyspela firma nikdo nedokaze vyrobit zarizeni s nizzsi spotrebou a baterii s vyssi vydrzi pri udrzeni minimalne stejnejch rozmeru... parta lemplu to je.... :-)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    POLOVI: jak by se jim to asi samo od sebe jinak vysralo? :-P Prostě do toho někdo musel štěrchat ať už z jakéhokoliv důvodu :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MARECEK: nemenili oni ten novej bis vlastne ted nekdy?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MARECEK: hm hm aha to ledacos vysvetluje:D
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    btw. dneska mi temer celej den nejede bis... prvni od[poved od o2 byla ze se nic nedeje ale pak nakonec priznali barvu ze se jim zas neco vysralo... :-(
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    POLOVI: njn... je v tom ale videt ten vyvoj - prvni mobil (nejaka motorola v 96) co sem mel vydrzela den, pak jsem mel nekolik let zarizeni a ty davaly skoro tejden a ted kdy by clovek cekal ze to vydrzi jeste vic tak jsem zase zpatky u toho jednoho, max dvou dnu.....
    kdyz nad tim tak premejslim tak je to docela smutny...
    (a ne ze tu nekdo zacne hemzat neco o tom ze ted mame barevny displaye, internety a dualcory...-umerne tomuhle vyvoji mela jit nahoru i realna vydrz baterii...)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MARECEK: kde jsou ty casy:D
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MUI: co znamena skvelou? pro me je to aspon 4 dny bez nabijeni :-))
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: oproti BB os je to, z pohledu ucelovyho, velmi neprehledny, neustale tam neco updatujes. Je to, diky potencialne siroky palete hardwaru neodladeny(a taky byt nemuze), to co vidim jak beha na BB je oproti Androidu uplne jina liga. Ja osobne bych do Androidu nesel ani v pripade osobniho telefonu, natoz pracovniho.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: no hrozny nijak jen jine, android na klavesovem pristroji utrpeni cim vetsi displej tim lip se android ovlada ale tim vic kravin si lide na ty 4 (nebo kolik to ma ploch v zakladu) plochy narvou, chybi tomu ten punc pracovniho telefonu v poslednich verzich uz to propojeni roznych sluzeb do kontaktu a tak je celkem v pohode ale kdyz uz dotykovy telefon sel bych jasne do iphone ten komfort ovladani je nekde jinde pokud clovek nepotrebuje uvodni obrazovku jako hulan aby se musel orientovat mezi 30 events v kaledari 10 kontakty 5 novymi emailz a 5 novymi sms aby nasel na plose hodiny :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: zkusil sem zahodil sem krome absence BES a draheho internetu do mobilu oproti BB u nas je to vsechno na jedno brdo prakticky neni rozdil v android, ios, wp7, webos spis jde o rozvrzeni systemu a fylozofii a ekosystemu toho operacniho systemu(android - vazba gmail, wp7 - vazba microsoft, ios - apple), aplikaci vsude stejne plus minus jen her je pro BB dost malo, jinak emaily push notifikace a podobne je na vsech urcite mire
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FIELDMAN: sorac myslel sem BES... :-)
    jsem zvyklej ze svoji bb resit jenom veci okolo bis ale ted se do toho jeste mota ten bes... :-))
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: BIS jede bez problémů.
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    MARECEK: tak bis nebo bes ;-) bis by ti fungovat měl, jak je nastavený bes by měl vědět člověk, který se stará o server
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KIDLI: a muzu to nejak pred tim zjistit jak se to bude chovat? kdyby ji po updatu prestal fungovat bis tak me zabije....
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    MARECEK: záleží na nastavení BESu, jsou možné obě verze - buďto se po updatu znovu sama rozběhne aktivace nebo musíš aktivovat znovu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: Mám BIS a přítelka taky... nemohu sloužit.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    to je fakt - vy co mate BES - kdyz udelate upgrade os tak to vsechno podnikovy nastaveni zustane a bb jede dal jako by se nechumelilo?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FIELDMAN: upgrade na 666 mam v planu tak ze to snad poresi....
    jen tak by the way - doufam ze po upgradu os nebude potreba znova aktivovat bes....??
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: Stalo se mi to na stejném Boldu moji přítelkyně asi před tejdnem. Updatnul jsem OS verzi na .666 a jede to be problémů. ...a na otázku zdali jsem zkoušel jiná řešení, ano zkoušel a nenašel. Na tetu jsem se dočetl že se to stalo více lidem, ale řešení bylo vždy buď reinstall nebo update OS.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam