• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    MARECEK: tak bis nebo bes ;-) bis by ti fungovat měl, jak je nastavený bes by měl vědět člověk, který se stará o server
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KIDLI: a muzu to nejak pred tim zjistit jak se to bude chovat? kdyby ji po updatu prestal fungovat bis tak me zabije....
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    MARECEK: záleží na nastavení BESu, jsou možné obě verze - buďto se po updatu znovu sama rozběhne aktivace nebo musíš aktivovat znovu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: Mám BIS a přítelka taky... nemohu sloužit.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    to je fakt - vy co mate BES - kdyz udelate upgrade os tak to vsechno podnikovy nastaveni zustane a bb jede dal jako by se nechumelilo?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FIELDMAN: upgrade na 666 mam v planu tak ze to snad poresi....
    jen tak by the way - doufam ze po upgradu os nebude potreba znova aktivovat bes....??
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: Stalo se mi to na stejném Boldu moji přítelkyně asi před tejdnem. Updatnul jsem OS verzi na .666 a jede to be problémů. ...a na otázku zdali jsem zkoušel jiná řešení, ano zkoušel a nenašel. Na tetu jsem se dočetl že se to stalo více lidem, ale řešení bylo vždy buď reinstall nebo update OS.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    hele vcera pritahla zena 9780 tak sem udelal ucet na appworld a jal se updatnout veci jako bbm a podobny ale po stazeni se to ne a ne nainstalovat - proste telefon pomalej, na displayi kazdou chvili kroutici ikonka ze neco dela a ani cca po 15 minutach nic... stejne tak gtalk, fb a podobny.
    berryweather taky z appworldu uplne bez problemu...
    nepotkal ste se s tim nekdo?
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    jo, dekuju za info. Oni to udajne chystaji, tzn. asi ta sleve teprve prijde. Otazka jak to tady zase mistni cesky cune cenove nafoukne ...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    chtelo by to neco z eu at neni aspon clo taky by se mi jeden ted sikl:/
    TMSH
    TMSH --- ---
    pokud chces oficialni distribuci a tedy (snad) bezproblemovy servis, tak jedine bbczech... jinak nechat dovezt z usa
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    Doufam tedy, ze mam spravnou informaci o cene, ale pripadne me nekdo opravte :)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    Nevite nekdo ke koupit Playbook za rozumnou cenu? Na oficialnim ishopu "ceskeho" bb to maji porad za praseci ceny a co vim, tak RIM zlevnili zaklad snad na 300$, tzn. ma smysl si ho nechat spis dovezt? Poradi mi nekdo? Dekuju.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FIELDMAN: piznej se ze tys ten manual k telefonu porad necet :D
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Potřeboval bych radu zkušenějších, o BB nevím takřka nic. Na 8900 Curve je nastaven firemní exchange mail a synchronizace probíhá bez problémů. Když udělám cokoli v BB, promítne se to i v outlooku. Mám však jeden zásadní problém - nefunguje to opačně. Když totiž přečtu nebo vymažu mail v outlooku v BB se to nijak neprojeví.

    Měl by prosím někdo nějaký nápad co s tím? Díky!
    SHARECK
    SHARECK --- ---
    Ahoj,
    máme nějaký problém na serveru, a tak potřebuji synchronizovat data organizátoru (kontakty, kalendář...) po kabelu z PC.
    V Desktop manageru se mi však při nastavování jednotlivých objektů synchronizace vždy rozevře menu dané položky, ale po jeho vyplnění se položka v menu opět odškrtne.
    V praxi to znamená, že je pro mě nemožné si zapnout synchronizaci.
    Máte s možnostmi přímé Outlook synchronizace či přímo s tímto problémem někdo zkušenost? Už jsem si to zkoušel nastavit v XP i 7, ale v obou systémech se program chová stejně...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RADYN: srovnavat curve s lowend nokiiema bez os je trochu nestastne :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RADYN: ona taky curve je lowend rada a kdyz se mluvi o BB maj vetsinoou na mysli ty lepsi modely s vetsi baterii :) ja na 9700 internet jede porad neco, emaily sms bbm co chvili volani prumer, gps pustena porad a taky 2 dny :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    RADYN: Nevim jestli to curve ma, ale me dost zralo kdyz jsem nechal zaple gps. Vypnout v nastaveni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam