• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    nemate nekdo uz udelany bar amazon kindle pro playbook?
    BOW
    BOW --- ---
    FIELDMAN: ďakujem, pomohlo
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: presne tak, urcite GPS. Netrackuj si zenichy a mas po problemu! :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: není to spíš GPS?
    P19
    P19 --- ---
    MUI: já používám. co to je děsně?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: já ho pužívám a telefon mi vydrží cca 2 dny.
    TMSH
    TMSH --- ---
    Kdyby nekdo jeste nevedel, tak shazam encore jako kompenzace za vypadek sluzeb jiz dostupny ke stazeni v appworldu ;)
    BOW
    BOW --- ---
    ahojte vedel by mi niekto pomôcť so zablokovaným blacberry 9700, pýta to odo mňa MEP code a ja sa tomu vôbec nerozumiem..

    Ďakujem za pomoc
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    POLOVI: no ja na to sahal, hral si s tim a drhne to vcelku hodne, i kdyz min, nez shity od Samsungu. Ale je to, jak uz jsem psal, Androidem. HW to ma predimenzovanej.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICTUKU: neseka se to vubec skubani z mobilu je taky eliminovane na minimum nebo sem si ho nijak zvlast nevsiml jedine co me fakt vytaci je systemova lista naspod obrazovky a kevsemu stale zobrazena to je fakt ulet a pak uz jen to ze je to moc velke a psat na tom jednou rukou tak mi ta druha po chvili pod tihou upadne a na psani palci je obrazovka moc siroka ani s medvedima prackama jake mam ja nedoshanu vsude dock s klavesnici je super napad hodny obdivu je z toho pak pomerne pouzitelny netbook
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    POLOVI: kdyby se to porad nesekalo, taky bych o nem uvazoval, ale android nebrat :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak sem si hral chvili s tim asus transformerem a muzu rict ze to je snad prvni pouzitelny android tablet co sem mel v ruce ale taky se mi potvrdilo ze 10" a vaha a podivna nelogicnost androidu je na me moc. jinak moc pekny kousek zvlast s tim klavesnicovym dokem
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MARECEK: no prave. Nekdo chce od tabletu funkce i mobilniho telefonu a tak mu tech 7" staci a nekdo, jako ja, chce vetsi placacku, tak koupi 10" a zda se mu to idealni. :)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NICTUKU: to je ale fakt user od usera a toho na co to chce... ja bych treba 10" kindle taky nechtel stejne tak jako bych nechtel 7" tablet..
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MADBANANA: to je naprosto relativni. Nekoho to sere, ze je 7" malo, nekoho ne. Podle myho nazoru je to taky malo. Od vetsi placky cekam nejakej rozumnej layout vice prvku. Na tech 7" se toho fakt moc nevejde.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MARECEK: hele, mne se tech 7 palcu libi vic, nez treba 10 u iPrdu :) vejde se mi to do kapsy u kabatu
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MADBANANA: skoda ze ze tech 7" softwarove neopravej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam