• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Podle mě fungují notifikace tak, že si je mobilní FB bere z mailu. Tedy nechodí-li ti maily o zprávách, nebudeš mít ani notifikace. A vzhledem k tomu že FB nedávno měnil systém notifikací, tak si to checkni přímo na FB.
    MUI: Fourquare mi zvýší discharge rate o necelé procento, takže nijak výrazně.
    TAURIDUS: Options/Device/Applications management > karta CPU
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Zdravím. Poradíte prosím někdo jak zjistit co vše mi běží na pozadí? Nějak se mě poslední dobou vybíjí baterka moooc rychle. BB Storm2
    GLUON
    GLUON --- ---
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    JAN23: klasika :-(
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    JAN23: otazka co me napada je to proc nevymenit obyc apn za bis protoze financni rozdil tam moc neni...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    np
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    JAN23: no nepujdou ti maily, nebudes si moct kupovat aplikace, nepujdou ti programy co potrebuji bis (skoro vsechny co se nekam pripojujou), nepujde ti messenger a vice mene ti nebude fungovat ani browseni po webu (to se nejak obejit da).
    jestli se ptas jestli to ma bez bis cenu - ne nema protoze ti krom volani, sms a pousteni mp3 skoro nic nebude fungovat...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    LA_PIOVRA: Stalo se přítelkyni a pomohl restart...
    FIELDMAN: Tak Operu jsem přes WiFi nainstaloval a nejede přes BIS... Nemáte někdo nějakou starší verzi (ideálně 6.4) offline instalaci?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Z nejakeho me neznameho duvodu (nejsem si jist, ze bych cokoli menil) se mi prestalo zobrazovat jmeno volajiciho (ten kdo mi vola:) a zobrazuje se jen cislo.
    nemate nejaky tip?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nejde mi nainstalovat nová Opera (6.5). Někdo zkoušel?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak uz zmenily pry verzi na 2.0.0.3894 zkousel nekdo? nevite jestli v tom jede samurai II.?:D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: verzi nemi ale za posledni tri dny se zmenilo rozmisteni ikon plus dneska tam je defaultne nejakej tetris a poweroff aplikace u me
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: To uz vysla nejaka dalsi verze?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: ale jak tak na to koukam tak na tom 2.0.0.3778 porad delaj a ke stazeni je co den novy obraz.od vcera mi pribyl nejakej tetris PowerOff v aplikacich a zda se mi rychlejsi a u me teda o neco stabiljnejsi
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: obcas se sesype browser, dost aplikaci(nebo spis her) se ani nepusti, obcas nejaka aplikace rozhodi naprosto layout klavesnice a pomuze jen restart, nefunguje zvuk u budiku teda lepereceno ani jeden z tech dvou, obcas zmrzne zvuk vsude(music, video, flash) to je tak vsechno co sem si stihl vsimnout:D mam problem pod macem udelat downgrade na 1.0.7(porad rve o 600MB na rozbaleni ci co:D) takze ho tak nejako toleruju zatim ale jedina pouzitelna vec z toho androida je pro me evernote a ten jako aplikaci ozelim stejne je nejaka divna. az se dostanu k windowsum tak to preinstaluju taky a pockam na neco stabilnejsiho
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Par jsem jich vyzkousel, docela fajn :) Ale ten system je tak desne nestabilni, ze jsem sel zpatky na 1.0.7. Ty nemas se stabilitou problem?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: ouu diky ti dobra vilo :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    nemate nekdo uz udelany bar amazon kindle pro playbook?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam