• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Chystate se ve stredu nekdo na http://www.facebook.com/events/157905647639383/ ?
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    P19: Tady! .)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    P19: i dve;)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FIELDMAN: BIS jede o2 bis web mi taky jede
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nejede mi BIS a nemůžu se lognout na BIS rozhraní na netu ( http://o2.blackberry.cz/ )... Může někdo potvrdit?
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: mail, BB messnger, pestni klin na rozbijeni klientsky drzky? :D
    P19
    P19 --- ---
    docela by mě zajímalo: je tady vůbec nějaká holka/slečna/lady, která by BB aktivně využívala, včetně mailu, BB Messengeru apod. ne jenom že ho dostala z práce jako služební a nevyužívá to.
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Díky juknu se na to
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    SMETY: druha vec je to ze jestli mas bes tak na to blackberry protect stejnak nejde tak si nemusis nic vycitat... ;-)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    SMETY: ne-e.... jestli mas ale bes tak zkus admina a jestli jenom bis tak bych zkusil operatora jestli s tim neco zmuzou...


    jeste k tomu bb protectu - celkem me prekvapuje ze takovahle apliakce nechce sama o sobe heslo na konfiguraci nebo odinstalovani...
    SMETY
    SMETY --- ---
    TMSH... takze to neni automaticke...
    TMSH
    TMSH --- ---
    SMETY: http://www.blackberry.com/protect/login, pokud jsi ho mel teda nainstalovany
    SMETY
    SMETY --- ---
    Takže chvíle nastala :-( jak zablokovat ukradeny/ztraceny telefon?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Podle mě fungují notifikace tak, že si je mobilní FB bere z mailu. Tedy nechodí-li ti maily o zprávách, nebudeš mít ani notifikace. A vzhledem k tomu že FB nedávno měnil systém notifikací, tak si to checkni přímo na FB.
    MUI: Fourquare mi zvýší discharge rate o necelé procento, takže nijak výrazně.
    TAURIDUS: Options/Device/Applications management > karta CPU
    TAURIDUS
    TAURIDUS --- ---
    Zdravím. Poradíte prosím někdo jak zjistit co vše mi běží na pozadí? Nějak se mě poslední dobou vybíjí baterka moooc rychle. BB Storm2
    GLUON
    GLUON --- ---
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    JAN23: klasika :-(
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    JAN23: otazka co me napada je to proc nevymenit obyc apn za bis protoze financni rozdil tam moc neni...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    np
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    JAN23: no nepujdou ti maily, nebudes si moct kupovat aplikace, nepujdou ti programy co potrebuji bis (skoro vsechny co se nekam pripojujou), nepujde ti messenger a vice mene ti nebude fungovat ani browseni po webu (to se nejak obejit da).
    jestli se ptas jestli to ma bez bis cenu - ne nema protoze ti krom volani, sms a pousteni mp3 skoro nic nebude fungovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam