• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Ahoj zdravim vsechny, chtel sem se vas zeptat a docela bych oxenil, kdyby mi nekdo pomohl. Tak tedy k problemu.

    Mam BB 9700 a od o2 mam pouze internet v mobilu za dvacku tydne, drive mi nesli prehravat vide z youtube.com pres normalni browser, nejdou ani v opere a v boltu taky ne, stahl jsem si program Plazer for youtube a v nem mi nejakou dobu vide bezeli, jenomze tedko jsem zjistil, ze uz nespustim zadny video z yt, nevim co je spatne, nebo zda doslo k nejake zmene ze strany operatora...

    Mohl by mi nekdo jakymkoliv zpusobem pomoci tento "problem" vyresit? Popripade mi doporucit jiny prehravac? Predem diky
    EFESH
    EFESH --- ---
    FIELDMAN: taky sem to prvne nechapal, ale pak na tech strankach dohledal

    ten kod pises primo v ramci te vyvolane help nabidky (bez jakychkoli dalsich triku). a nemaz se, tohle se mozna popta vic lidi :)

    More Info » EScreen Calc -
    http://www.blackberryescreen.comyr.com/1_2_More-Info.html

    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Trochu debilní dotaz (kdyžtak smažu), ale KAM nadatlím ten vygenerovaný kód ?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    :D
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    Z47TC: spravne!

    diky za odpovedi a omlouvam se za svou blbost :D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    MADBANANA: taky bych to spis videl na mozkovej error :P
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KARLUSH: A jde na ty cisla zavolat? Co kdyz neexistujou? :P
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    POLOVI: vsechny jine sms se odeslali,jen na dve ruzna cisla ne.restart jsem nezkousel.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KARLUSH: a ostatni sms jdou? mas spravne nastavenu sms branu? zkusil si restart?
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    mam hodne debilni dotaz,ale prosil bych o zodpovezeni...
    kdyz se mi neodesle sms a ukaze se nezjisteny ucastnik,co to znamena??
    :D
    diky
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ted uz jenom moznost vlastniho zvoneni Clock a skupinz v BBMa budu happy:D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: u me napohodu
    spis me stve ze kdyz uz umi spojit komunikaci z facebooku pri detailu proc to nedala i ve vypisu :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nadseni z emailu postupne opada, kdyz mi furt kunka, ze ma novy zpravy a pritom me upozornuje na pul roku stary emaily ze spam folderu :(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: mam, je to parada, superni rychlost nove aplikace, print to go, novy appworld, nove layouty klavesnice
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: Tak už je ke stažení :) máte už někdo?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Dneska očekávejte update PlayBooku na OS 2.0 :) Snad za půl hodiny...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    EDNA_JEDNA: já mám na 9700 OS 6 a potýkám se s nedostatkem paměti. Projevuje se to hlavně v browseru proto pokukuji po té novější variantě. Procesor zvládá.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    TIGRE: ja nemam srovnani s boldem, ale resit rychlost na maily a socialni media? Kdyz k tomu nebudes mit v pozadi bezicich prdyliardu aplikaci, tak asi no problemo? Ja jsem teda s rychlosti nikdy problem nemela a ten telefon pouzivam asi podobne jako ty budes potrebovat
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Díky všem za odpovědi. Mě teda láká trochu víc ta Bold, kvůli rychlosti a OS, s baterkou bych to snad zvládnout mohl, ale ještě si to rozmyslím. Nicméně díky za odpovědi :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    FIELDMAN: já tohle zařízení zatím všem jen závidím. Sám mám 9700 a tohle je pro mě vývojový krok kupředu. Jen slintám :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam