• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: aplikace ne, ale kdyz chci treba na youtube...nebo nekam na internet na nakou stranku...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: ktera aplikace to chce?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, asi budu mit hloupej dotaz, ale... Mam blackberryho curve 8520 a pořidila sem si BIS od O2. Fungujou mi normalne vsechny BBaplikace, ale pokud se chci jeste navic pripojit k netu, tak mi to hlasi, že se musim připojit k wifi..je to normalni? musim si ješte připlatit O2 internet??
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KORNELIE: Nemělo by se stát... Lépe řečeno, nestalo se mi to se dvěma BB, který jsem přeinstalovával. ...jen nezapomeň vymazat vendor.xml z instalace OSu...
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    ahoj, mám dotaz: chci si formátovat BB (wipe out), začlo mi trochu blbnout kvůli hrozným kvantům aplikací který jsem si stáhla jen na vyzkoušení atd.. zálohovala jsem si co potřebuju, ale teď mě napadá - nebude třeba ho potom znovu odblokovat (koupila jsem ho v us..?) nevzpomínám si že bych to tenkrát musela dělat, ale slyšela jsem že s tím bývají problémy. máte někdo zkušenost?
    P19
    P19 --- ---
    Nějaká ozkoušená aplikace na blokování hovorů?
    DAF
    DAF --- ---
    POLOVI: diky, vyzkouším.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DAF
    DAF --- ---
    prosim o radu: jde vytisknout(přeposlat na mail) cela sms konverzace u bb 9900? diky
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    DARK_CLERIC: Co ja vim, dirv nepodporoval prehravani videi RIM. Ted uz to jde, ale O2 tuto sluzbu zpoplatnilo extra. Nepatri to do standardniho datoveho pausalu :-( Mozna to muze byt ten problem
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Nejakej tip na aplikaci s pocasim? :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Nevite jestli ma bbtorch (9800) nejakej screenlock, viz obrazek druha cast abych mohla?

    https://admix.eu/obrazky/Close_enough_16-02-2012.jpg
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Mám podezření na BeBuzz, IM+ nebo UberSocial... máš z toho něco?
    Ad Vlingo: Nainstaloval a za dva dni šlo zase pryč... V angličtině to sviští, ale nepodporuje češtinu.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Nemáš někde seznam nainstalovaných aplikací, abych to mohl porovnat?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Je normální, že podržím-li tlačítko "mute" na cca 2 sekundy, tak to pípne a řekne to nahlas "You have no messages"? Lépe řečeno dělá vám to někomu taky? Hodně mě to překvapilo a myslím si že to nedělávalo... :)

    (BB Torch 9800, 6.0.0.706)
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Ahoj zdravim vsechny, chtel sem se vas zeptat a docela bych oxenil, kdyby mi nekdo pomohl. Tak tedy k problemu.

    Mam BB 9700 a od o2 mam pouze internet v mobilu za dvacku tydne, drive mi nesli prehravat vide z youtube.com pres normalni browser, nejdou ani v opere a v boltu taky ne, stahl jsem si program Plazer for youtube a v nem mi nejakou dobu vide bezeli, jenomze tedko jsem zjistil, ze uz nespustim zadny video z yt, nevim co je spatne, nebo zda doslo k nejake zmene ze strany operatora...

    Mohl by mi nekdo jakymkoliv zpusobem pomoci tento "problem" vyresit? Popripade mi doporucit jiny prehravac? Predem diky
    EFESH
    EFESH --- ---
    FIELDMAN: taky sem to prvne nechapal, ale pak na tech strankach dohledal

    ten kod pises primo v ramci te vyvolane help nabidky (bez jakychkoli dalsich triku). a nemaz se, tohle se mozna popta vic lidi :)

    More Info » EScreen Calc -
    http://www.blackberryescreen.comyr.com/1_2_More-Info.html

    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Trochu debilní dotaz (kdyžtak smažu), ale KAM nadatlím ten vygenerovaný kód ?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    :D
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    Z47TC: spravne!

    diky za odpovedi a omlouvam se za svou blbost :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam