• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KUBULA: ne jen 320x240
    finta je v tom ze to nefoti ale dela printscreen, lepsi volba bude FREELA
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    TMSH: tomu moc nerozumim, znamena to ze to dela jen fotky v rozliseni "hledacku"? mam 8520, s max rozlisenim 1600x1200, pak bych teda mel jen tech 640x480?
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: pro nekoho to muze byt reseni, pro vetsinu to ale bude k nicemu.. "You can not change the picture resolution when saving with SilentCam. It will only save the screen resolution.."
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Někdo tu hledal aplikaci na ztlumení zvuku závěrky u foťáku... Tohle na mě vykouklo
    Buy Silent Camera - Take picture without the shutter sound - Download Silent Camera - Take picture without the shutter sound - Buy Apps from BlackBerry App World
    http://appworld.blackberry.com/webstore/content/79083/?lang=en
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: proč jen nemám zrovna peníze a musím platit daně?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Omlouvam se, ale jeste si zaspamuju :( Kdyby jeste nekdo nemel PlayBook ;)
    BlackBerry Playbook 16GB EU (2235485316) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/show_item.php?item=2235485316
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    sem ted tak nejak narazil a vzpomnel si na blackberry presenter kluci v kanade by to mohli oprasit pridat hdmi a mohlo by to fungovat s playbookem bzch se vbec nezlobil :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KIDLI: super. Díky za vysvětlení. Potom ale nechápu proč tam ty aplikace na online radia a youtube RIM dává a všichni tak kladně hodnotí :-D
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SCHEEZE: No vidíš, před 2 lety bylo pro streaming skutečně nastaveno (historicky) APN wap. Zhruba od ledna 2011 platí co píšu já. Jakákoliv streamovaná data nechodila přes servery RIMu nikdy u žádného operátora na světě, který BB používá. Ale řešili stejný problém - někteří např. dávají k BB tarifu X MB/GB dat pro "normální" internet zdarma, nebo je mají zahrnutá v rámci hlasového paušálu.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KIDLI: dva roky zpět. Youtube prostě nešel přes RIM servery ale přes internet od O2.
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SCHEEZE: ono taky záleží kdys to řešil... Jestli ty mejly co jsem si s RIMem vyměnil mám, tak ti je sem zítra nakopíruju
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KIDLI: ale vždyť si mohu ten server nainstalovat u sebe a mohu si přes to posílat co chci. Když vlezu na Youtube u O2 a nemám zakázaný WAP, jde mi to přes wap a zaplatím si za data, proto jsem já i mnoho dalších řešil s O2 reklamaci. Prstě jsem vlezl na Youtube a neměl jsem bloklé jiné APN protože dříve jsem využíval jiný mobilní internet v telefonu od O2.
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SCHEEZE: ještě jednou a pomalu: Stream přes BB blokuje sám RIM všude po světě - mám ti najít odpověď přímo od nich? Je to z důvodu nadměrného trafficu
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KIDLI: jj, prostě O2 za ty peníze které nemají konkurenci v BIS nepouští stream. A je to tak v pořádku, jinak by všichni měli blackberry :-)
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    POLOVI: to není pravda, Youtube jede bez jakéhokoliv problému přes APN internet. Jen si musíš doaktivovat nějaký tarif pro "normální" internet. Přes BIS/BES tečou pouze data, která si RIM pustí na své servery, což Youtube a streaming obecně není
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    P19: advanced call manager
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Tak internet jsem uz vyresila, bylo to prohlizecem. Tak dik vsem.
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    FREELA: jo!! z toho bych se zbláznila..
    FIELDMAN:super, děkuju!
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    BLACKYT: zkus paper theme od mmmooo, celkem ujde
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    BLACKYT: ted sem ješte koukala jednou na AppWordu na to tema a nekdo tam psal ze nefunguje spravne:( tak to bude asi tim..kaslu na to..zkusim stahnout naky s vice pozitivnima komentařema asi
    FREELA
    FREELA --- ---
    POLOVI: ta uz neni k mani, ale aplikace http://ota.bb.com.do/CameraMuteApp.jad, co jsem tu ted nasel od tebe v historii, funguje!!

    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam