• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Tak internet jsem uz vyresila, bylo to prohlizecem. Tak dik vsem.
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    FREELA: jo!! z toho bych se zbláznila..
    FIELDMAN:super, děkuju!
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    BLACKYT: zkus paper theme od mmmooo, celkem ujde
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    BLACKYT: ted sem ješte koukala jednou na AppWordu na to tema a nekdo tam psal ze nefunguje spravne:( tak to bude asi tim..kaslu na to..zkusim stahnout naky s vice pozitivnima komentařema asi
    FREELA
    FREELA --- ---
    POLOVI: ta uz neni k mani, ale aplikace http://ota.bb.com.do/CameraMuteApp.jad, co jsem tu ted nasel od tebe v historii, funguje!!

    diky
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: jak vlastni? mam tam jedno daufaultní to když nastavim tak funguje normalne..a pak tam mam 2 koupeny..jedno s hvezdama..to když nastavim tak se mi ale objevi jen tapeta, ale v menu zustane pozadi defaultniho tematu, pak kdyz nastavim treba jeste to druhý koupený(fialový), tak mam zas hlavni plochu z toho tematu a menu je najednou z toho předchoziho s hvezdama:/
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: a kdyz si tam nastavis nejake vlastni tak taky zmizi?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FREELA: tak zkus pohledat BerryAnnoying ten to myslim umel
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: je to tema za 4dolary..zkoušim to furt dokola:(
    FREELA
    FREELA --- ---
    POLOVI: kdepak. ani pripojeni sluchatek to neresi...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: mozna spatne udelane tema vetsina neplacenych od proverenych firem jsou strasne paskvily nemam s tim vubec dobre zkusenosti, zkus nastavit zpatky defaultni a pak to svoje
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: no BB rozlisuje nekolik druhu pripojeni a vetsina aplikaci si umi vybrat to spravne takze pokud mas BIS melo by fungovat snad skoro vsechno vestaveny prohlizec, facebook, twitter, trillian, im a podobne. pak jeste co vim beha to jen na rychlejsich sitich takze treba na GSM me to nenecha serfovat na EDGE uz jo. takze pokud mas aktivovany BIS a nefunguje spravne overil bych si ze to na O2 opravdu ale opravdu zapojily jsou to vesmes idioti a reknou ze ano aniz by to udelali dali nejaky ticket k vyrizeni nebo cokoliv pak kdyz tak bych zkusil pres jejich web rozhrani zaslat servisni knihy(o2.blackberry.cz) je to v sekci napoveda zaslat knihy sluzeb
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ješte potřebuju nutně pomoct s jednou veci..stahla sem si naky motivy a ted se mi stalo to, že když vypnu a zapnu mobil tak mam jako tapetu ten aktualni motiv co chci, ale pozadí v menu je z toho motivu předchoziho...asi z toho za chvili zešilim, nevite co s tim?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FREELA: myslim ze kdyz vypnes zvuk jako ze tichy profil zvoneni tak se vypne
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: cokoliv na internetu..treba nyx...objevuje se mi hlaska "toto je sluzba wifi. presvědčte se, zda ma vaše zařízení aktivní připojení wifi a opakujte akci". Ale me jde spiš o to jestli to má fungovat nebo nemá...abych vedela jestli to řešim zbytečne nebo ne....jinak pokud mají s BIS fungovat jen BBaplikace, tak se s tim smířim:)
    FREELA
    FREELA --- ---
    jestli tomu dobre rozumim, tak momentalne zadna aplikace na vypnuti zvuku fotaku proste neexistuje...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: youtube bezi pres nejake wap spojeni u nas v o2 nepodporovane takze to jede jen pres wifi, ktera dalsi?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: aplikace ne, ale kdyz chci treba na youtube...nebo nekam na internet na nakou stranku...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: ktera aplikace to chce?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, asi budu mit hloupej dotaz, ale... Mam blackberryho curve 8520 a pořidila sem si BIS od O2. Fungujou mi normalne vsechny BBaplikace, ale pokud se chci jeste navic pripojit k netu, tak mi to hlasi, že se musim připojit k wifi..je to normalni? musim si ješte připlatit O2 internet??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam