• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    idikace BIS/BES je dána VELKÝMI písmeny EDGE, GPRS nebi jak je níže u 3G
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Do banky bez BISu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: mam vsechna apn zakazana takze mi jeden jen bis a funguje
    indikace funkcniho bisu je znak rimu(4xctvereckovalek ci co to je) u typu site viz
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: nemuze to byt tim ze nema pristup k blackberry apn treba ze klesne signal tak se pripoji na prvni mozne pripojeni?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    EZOUN: v desktop manageru zazalohovat a pripojit nove zarizeni a syncnout, nob syncovat kontakty s google apps
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Ahoj, jak jednoduše přesunout kontakty z jednoho BB na druhé? kontakty mám jak na simce tak v telefonu.
    díky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jo a co se sdílení připojení týká, tak mám MACa a nastavení sdílení připojení mám nastaveno jak přes bluetooth tak po kabelu a běhá bez problémů
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    LACHAUER:
    POLOVI:
    - Ke Skypu: v IM+ je skype protokol a jede mi (bez hlasových služeb)
    - Na Google+ je aplikace v beatverzi, má pár bugů, ale jde to. Překvapil mě zájem vývojářů o spokojenost, takže lze očekávat finální verzi každým okamžikem.
    - K importu kontaktů: když zlobí nativní synchronizace, je tu ještě GoogleSync a ten jede na 100%
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LACHAUER: tak to by s hotspotem asi nemel byt problem, a aplikace co jsou si muzes prolezt na http://appworld.blackberry.com/webstore/ + je i fura co tam neni a daj se stahnout jinde, je jich celkem dost
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    POLOVI: :) nase odpovedi se minuly. Jasne, pocitam s tim, ze budu mit BIS i nejaky datovy tarif.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LACHAUER: jj ma uz i 7.1 ktery ma prave hotspot me tam utekla .1 :)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    POLOVI: jen k os: myslel jsem, ze 9360 uz ma 7. Mylim se?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    POLOVI: koukam ze na 9360 OS 7.1 uz je takze by asi hotspot mela umet ale mam takovy pocit ze je na to potreba normalni data plan pres ten blackberry to asi nepojede na to bych se zeptal operatora
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    POLOVI: diky!
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LACHAUER:
    - skype: ne, je jen pro verizon nebo koho v usa
    - im+, trillian, meebo, yahoo messenger, ....
    - gmail, kalendar je ok
    - idos: http://blackberryczech.cz/?p=9110
    - umi to az bb s ios 7 tusim takze tak 9900, 9810, ..
    - facebook jo, g+ je uz tusim taky nejaka aplikace
    - nastavit synchronizaci s google adresarem a je vyreseno
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    zdravim a mam par dotazu: po rozcarovani z nejmenovaneho os pro mobily uvazuju o bb, konkretne o 9360 od t-mobilu. Muzete mi strucne rict, jestli rozjedu uvedene bez problemu, nebo me ceka nejaky hacek? (sorry pokud je dotaz zjevny a blby, bb os vidim poprve):

    - skype, event. viber
    - nejaky kecalek (im+ apod.)
    - gmail, synchro s gmail kalendarem
    - nejaky dobry jizdni rad pro cr (vlaky i mhd, neco jako cg transit pro android)
    - sdileni pripojeni pres wifi (bb jako wifi hotspot)
    - facebook a google+
    - jak moc je obtizne importovat do bb kontakty z gmailu?

    diky moc
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KUBULA: ne jen 320x240
    finta je v tom ze to nefoti ale dela printscreen, lepsi volba bude FREELA
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    TMSH: tomu moc nerozumim, znamena to ze to dela jen fotky v rozliseni "hledacku"? mam 8520, s max rozlisenim 1600x1200, pak bych teda mel jen tech 640x480?
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: pro nekoho to muze byt reseni, pro vetsinu to ale bude k nicemu.. "You can not change the picture resolution when saving with SilentCam. It will only save the screen resolution.."
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Někdo tu hledal aplikaci na ztlumení zvuku závěrky u foťáku... Tohle na mě vykouklo
    Buy Silent Camera - Take picture without the shutter sound - Download Silent Camera - Take picture without the shutter sound - Buy Apps from BlackBerry App World
    http://appworld.blackberry.com/webstore/content/79083/?lang=en
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam