• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: ocividne ne ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Neumíš číst, co...? :)
    TMSH
    TMSH --- ---
    KUBULA: beha mi pres bis bez problemu
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    mate nekdo zkusenosti s aplikaci IDOS? podarilo se vam ji rozjet bez BIS?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: No už jsem se s tím nějak naučil pracovat, ale asi půjde Opera pryč... Je to sice jedinej browser kterej mi přenáší bookmarky mezi kompama a BB (Opera unite), ale co... Bez toho se obejdu.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: TAK TÍM TO JE!!!! Právě jsi mi zlepšila den!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Jede ti Opera? Jsem u O2 a bez datového tarifu mi nejela...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    LACHAUER: mám jen BIS, dokonce mi kdysi v O2 řekli že se mi automaticky zrušil jiný datový tarif který jsem měl na Android, že prý nemohu mít oba dva najednou. Pak jsem jednou řešil reklamaci a teď jedu spokojeně jen na BIS. Musel jsem je ale poprosit o zakázání WAP. Jinak by mi youtube generoval zajímavé faktury při spuštění byť jen omylem :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LACHAUER: mam jen BIS a vse co jsem chtel pustit mi funguje
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    mam dalsi debilni dotaz: pokud si zaplatim BIS, ale nikoli bezny datovy tarif, cekaji mne nejake problemy? (pani v t-mobile tvrdi, ze krom BIS zadny dalsi datovy tarif nepotrebuju, ale jak jsem pochopil z diskusi, obcas se hodi. Jak je to tedy?)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Vím... všechny nešvary uznávám. Byl to jen post aplikace na kterou jsem narazil.
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    idikace BIS/BES je dána VELKÝMI písmeny EDGE, GPRS nebi jak je níže u 3G
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Do banky bez BISu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: mam vsechna apn zakazana takze mi jeden jen bis a funguje
    indikace funkcniho bisu je znak rimu(4xctvereckovalek ci co to je) u typu site viz
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: nemuze to byt tim ze nema pristup k blackberry apn treba ze klesne signal tak se pripoji na prvni mozne pripojeni?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    EZOUN: v desktop manageru zazalohovat a pripojit nove zarizeni a syncnout, nob syncovat kontakty s google apps
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Ahoj, jak jednoduše přesunout kontakty z jednoho BB na druhé? kontakty mám jak na simce tak v telefonu.
    díky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jo a co se sdílení připojení týká, tak mám MACa a nastavení sdílení připojení mám nastaveno jak přes bluetooth tak po kabelu a běhá bez problémů
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    LACHAUER:
    POLOVI:
    - Ke Skypu: v IM+ je skype protokol a jede mi (bez hlasových služeb)
    - Na Google+ je aplikace v beatverzi, má pár bugů, ale jde to. Překvapil mě zájem vývojářů o spokojenost, takže lze očekávat finální verzi každým okamžikem.
    - K importu kontaktů: když zlobí nativní synchronizace, je tu ještě GoogleSync a ten jede na 100%
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LACHAUER: tak to by s hotspotem asi nemel byt problem, a aplikace co jsou si muzes prolezt na http://appworld.blackberry.com/webstore/ + je i fura co tam neni a daj se stahnout jinde, je jich celkem dost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam