• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: co sem tak zahledl dos si vsichni pochvaluji Stocks+ ale jestli to umi co chces to ti nereknu kazdopadne maj trial
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hledám nějakou aplikaci pro bb která by uměla sledovat pražskou burzu. Nemusí být nutně free;
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LUCYA: zacal bych tak ze si zkontrolujes ze mas datovy tarif na simce a pak si podle manualu k telefonu nastavis pristupove udaje ktere bude mit vodafone na strankach
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    POLOVI: no právě s operátorem mám problém. Mám dobíjecí kartu u vodafonu už asi deset let (možná víc) a oni po mě najednou chtějí nějaké heslo, které jsem měla dostat při koupi. Zatím vše šlo bez hesla, teď si ani neškrknu. Každopádně u předchozího telefonu mi mms šly.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LUCYA: mas na nem BIS ucet od operatora?
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    Poradíte mi, jak nastavit Blackberry Curve touch, aby se mi zobrazovaly mms?
    PIZI
    PIZI --- ---
    MUI: Me ty hvezdy i geocaching obcas bavi stale. Je to individualni. Ale cteni a filmy jsou to hlavni k cemu telefon pouzivam.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: tak to jedine java
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no tak rád bych aby mi to jelo na mojé BB9000 :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    POMOC!!!! Odešel mi mikrofon na Torch 9800 a během doby, kdy bude v polepšovně bych měl rád nějaké náhradní BB. Nemáte někdo doma něco funkčního s OS 6, co bych si mohl za úplatu půjčit? Díky
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: html5, css3, js je fajn kombinace ale nese si to sebou jiste problemy viditelne v prohlizeci treba .... transparent kostickovana sachovnice pokud neco nestiha renderovat, synchronizace akci(napr aimace vice objektuse proste treba obcas rozzsype a objekty zacnou skakat a podobne proste jak mu to vyjde) moje zkusenosti ... je to dobre na telefon na aplikace typu nejaky seznam nejaky detail ne moc menicich se obrazovek a pak na nejake hry v canvas/webGL na playbooku j to uz opruz obcas
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: zalezi v cem bb telefony pouzivaji javu novejsi verze os pak html5 webworks pro playbook je pak mozne vytvaret aplikace pomoci html5 webworks, AIR AS3/FLEX nebo pomoci native SDK coz je C/C++
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje pro blackberry nějaká dokumentace abych si mohl udělat vlastní aplikaci ? (nyx klienta)
    PIZI
    PIZI --- ---
    POLOVI: Zní to povědomě, to by mohlo být ono.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PIZI: tys myslel asi Sky Map for Android ze? vypada to zajimave
    PIZI
    PIZI --- ---
    POLOVI: Jde o to, že to je trochu augmented reality. Na displeji máš výřez oblohy s popsanými hvězdami a planetami a ten výřez se mění podle toho kam na oblohu telefon namíříš. Takže ti to jako by doplní popisky k tomu co na obloze v daném místě vidíš. Případně zadáš název hvězdy a ono ti to ukazuje šipku kam máš telefonem pohybovat až nakonec míříš na tu hvězdu.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PIZI:si tak trochu nedovedu predstavit co by takova aplikace mela delat proto se ptam :) tu mapu oblohy chapu existuje li nejaka sluzba co ti ze souradnic doda obraz oblohy plus nejake dalsi informace muze bytcas odcasu zajimave ale vlastni sytem si asi nikdo delat nebude zvlast kdyz na tom nic netrhne. s prichodem OS10 by se to mohlo zlepsit jestli dostane taky android player a bude tam mozne vsechny tyhle kraviny a male aplikace dostat
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BATY: nemusi a nevim proc by musel pokud se nekdy neco z BB sveta objevi jide bude to osekany BBM a to jen proto ze uz tu multiplatformi komunikatory jsou a RIM do neho pridal velkou kupu socialne zamerenych funkci ktere na jinych platformach davaji smysl.
    PIZI
    PIZI --- ---
    POLOVI: Na android existuje nějaká free aplikace na hvězdy původně od google, a teď to uvolnili jako open source. Google maps na androidu už jsou o hodně dále než ty v bb. Mají tam celou tu logovací část ve stylu foursquare a je to už docela dlouho. BB verzi asi už moc nerozvíjejí.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BATY: valna vetsina aplikaci je tak mizerna ze je stejne nikdo nepouziva a vetsina velkych aplikaci a BB je, hlavni je si uvedomit kdo BB telefony pouziva kvulihrani ptakovin si to nikdo moc neporizuje ta kupnisila aplikaci ala obrazek diamantu za $999 tady moc eni ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam