• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: po chvilce googleni uz je mi jasne ze nejsem sam, zel bohu zadny lek se zatim nenasel
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    FIELDMAN: zkousel jsem a nic, dokonce i kdyz je dam tu wifi OPEN, tak se nepripoji. Musim rict, ze uz me docela drazdi to ze se nepripoji - napise, ze "Failed to associate with the network" a po kliknuti na NEXT mi to tvrd, ze SUCCESS - to musel programovat nekdo z Microsoftu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: myslim ze ho znechutila ta "logika 9900" dost často je matoucí se v tom telefonu někam dohrabat a navíc je dost zabugovanej. Z BB na iphone no to musí být zážitek :D u nás to bylo obráceně každej manager potreboval iPhone aby byl krutopřísnej no a pak všechny až na jeden (managerka podstolového typu) jsou pryc a misto nich prakticky pres noc se preslo na BB.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    VIKTORCISTIC: prechazis na iphone?:D
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    btw prodám skoro nepoužívaný BB 9900 v záruce v kompletním balení. Česká nebrandovaná distribuce.

    V BB jsou a zůstanou tyto placené aplikace :

    BerryReader
    BeBuzz
    BerryWeather
    AdvancedCallManager
    MeterBerry
    Add2Contact
    SMSVcard
    AddNumberAs
    FileScout

    FOTO:
    http://ga100n.sweb.cz/bb/predek.jpg
    http://ga100n.sweb.cz/bb/zada.jpg

    KONTAKT: jakub@sees.cz
    Cena 9tis
    Předání osobně
    Lokalita: Praha

    Pozn: žádná výměna
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: to jsem zkusil vcera a nic, ten samy vysledek


    FIELDMAN: zkusim
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    CRS1138: Vím že to bude znít divně, ale mě doma pomohlo při stejný situaci si změnit heslo na routeru (dal jsem tam jen malá písmena...)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: zkus nahrat novejsi firmware pokud je nebo nejaky jiny
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: zkousel jsem i na jinym routeru a stejny vysledek
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: no praveze se to zacalo dit po wipeoutu, pred tim byl ten pomer obracene, ve 20 % tam byl problem a "stacilo" vyndat baterku a nabootovat znovu. Po wipe outu, to je mnohem horsi a battery reboot nepomaha
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: pouzivam stejne zabezpeceni na svem starickem asus routru a bb 9700 a zadny problem zkusil bych jinej routr jestli pojede pripadne wipeout a na cistem systemu
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    BB (Storm 2) ma problemy s pripojenim k moji domaci wifi (PSK - WPA2), mam ulozeny wifi profil, ke kteremu se obcas prihlasi, ale v 80 % to nevyjde. To je normalni, nebo se s tim da neco delat?
    TMSH
    TMSH --- ---
    POLOVI: zatim jsem jen projel zakladni funkce.. nevim, jak to je vyuzitelne pro nakup letenek / bookovani hotelu apod. (ja asi stale zustanu u netu), ale minimalne pro mapovani dovolenych / vyletu / vsemoznych cest mi to prijde prakticke.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TMSH: a je to v nasich podminkach pouzitelne?
    TMSH
    TMSH --- ---
    Blackberry Travel uz je k dispozici i pro CR
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: delam to pres google ucet... v telefonu a playbooku sync na google email a v macu nastavene to same
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: pri pokusu o pripojeni to napise "Failed to associate with the network", jsem si jist ze heslo jsem zadal spravne
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Mam BB Storm2 a mam zakladni 2 problemy:

    a) moje BB se za zadnou cenu nechce pripojit na domaci WiFi (potom co jsem smazal vsechny zeny udaje (pred tim to fungovalo ok)

    b) jak zesynchronizovat kontakty z meho Maca, idealne je nejaky zpusob jak rozchodit BB s iCloud?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DARK_CLERIC: no trik je dat se offline a pripojit se na wifi :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DARK_CLERIC: pokud nemas BIS tak nevim treba je zkus smazat kompletne vsechny treba si jestahne kdyzse prihlasi do site stene jako kdyz byl poprve zapnuty nebo wipeout
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    POLOVI: sice mi net pres operu bezi, jenže mi stále chybí ta kniha klíču a interni browser mi ne a ne fachat.. :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam