• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ICI
    ICI --- ---
    POLOVI: ne ne bohuzel návod k dispozici nemám, ale kdyz si najedu do medii a dám prijmout soubor, pristroj napise soubor nelze prijmout... mam chut s tim seknout.
    Jinak ani instal aplikací se mi nedaří ani jedním zpusobem co sem na netu vygooglil... Myslel sem ze bluetooth je posledni moznost a stejne nic... grrr
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ICI: cetl si k nemu navod? na novejsich OS se musi pustit media a tam dat cekat na soubor aby ho mohl prijmout
    ICI
    ICI --- ---
    řeším další problém s BB 8820 - kdyz spáruji telefon s počítačem a odešlu si soubor z počítače do mobilu, jen mi blikne diodka, zvýrazní se ikonka bluetooth ale soubor se automaticky nepříjme a ani nevyskočí žádná hláška zdali ho příjmout chci. Poradíte někdo prosím?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: maj to tam i online ze staci nejakej java plugin a sdk pro android na pc a oni ti to tam pekne vyjedou i s odkazy codat pryc jak pravit manifest a tak zde
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: tak ted jsi mne uzemnil :) ale díky za čtivo.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: android jde portovat do verze 2.3 tusim a maji nastroje ktere ti to prevedou zkontroluji napisou ti co je nepodporovane. https://developer.blackberry.com/android/

    pro vyvojare delaji fakt docela dost si myslim kdyz si vezmes kolik ruznych jazyku muzes pouzit + nastroje pripravovane pro os10 a cascades
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    moje 9900 rozhodně není zabugovaný a v logice ovládání se rozhodně neztratím. Jen mě sere, že některý app na BB nejsou, nebo sou ale vývojáři si dávají dost na čas. No a jeden SW je pro mne limitující. A na BB dost blbne...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: no mě zatim stačí 9000 vydrží daleko dýl a má jednoznačný ovládání. (u 9900 napr mas nekde sipku ale tou nejdou zmacnkout nektera tlacitka to musis prstem apod)
    bojim se že RIM přejde komplet na touch nebo že začne produkovat věci konceptu jako glowfish nebo nokiacke pokusy o SMS telefony.


    Hodně by te platformě pomohlo zveřejnit nástroje pro programování examply apod. Snažil jsem se portovat nyxdroid na blackberry a dostat se k informacím od RIMu je zdlouhavý. Navíc nikde neni moc popsaný která funkce je od/do jaký verze. Taky jsem jim to napsal ale pochybuju že to bude něco znamenat... :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: s navigaci sem zas takovej problem nejakej nemel jen mi spis ten telefon nema co nabidnout navic oproti moji 9700 proste a cekam co prijde s tim OS10 coz je ted vubec velkej pruser RIMu ze uz ty telefony nikdo ze stalych zakazniku nechce moc obmenovat abud ceka co prijde na konci roku nebo proste ta evoluce je tak mala ze nema cenu menit
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: po chvilce googleni uz je mi jasne ze nejsem sam, zel bohu zadny lek se zatim nenasel
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    FIELDMAN: zkousel jsem a nic, dokonce i kdyz je dam tu wifi OPEN, tak se nepripoji. Musim rict, ze uz me docela drazdi to ze se nepripoji - napise, ze "Failed to associate with the network" a po kliknuti na NEXT mi to tvrd, ze SUCCESS - to musel programovat nekdo z Microsoftu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: myslim ze ho znechutila ta "logika 9900" dost často je matoucí se v tom telefonu někam dohrabat a navíc je dost zabugovanej. Z BB na iphone no to musí být zážitek :D u nás to bylo obráceně každej manager potreboval iPhone aby byl krutopřísnej no a pak všechny až na jeden (managerka podstolového typu) jsou pryc a misto nich prakticky pres noc se preslo na BB.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    VIKTORCISTIC: prechazis na iphone?:D
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    btw prodám skoro nepoužívaný BB 9900 v záruce v kompletním balení. Česká nebrandovaná distribuce.

    V BB jsou a zůstanou tyto placené aplikace :

    BerryReader
    BeBuzz
    BerryWeather
    AdvancedCallManager
    MeterBerry
    Add2Contact
    SMSVcard
    AddNumberAs
    FileScout

    FOTO:
    http://ga100n.sweb.cz/bb/predek.jpg
    http://ga100n.sweb.cz/bb/zada.jpg

    KONTAKT: jakub@sees.cz
    Cena 9tis
    Předání osobně
    Lokalita: Praha

    Pozn: žádná výměna
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: to jsem zkusil vcera a nic, ten samy vysledek


    FIELDMAN: zkusim
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    CRS1138: Vím že to bude znít divně, ale mě doma pomohlo při stejný situaci si změnit heslo na routeru (dal jsem tam jen malá písmena...)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: zkus nahrat novejsi firmware pokud je nebo nejaky jiny
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    CRS1138: zkousel jsem i na jinym routeru a stejny vysledek
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: no praveze se to zacalo dit po wipeoutu, pred tim byl ten pomer obracene, ve 20 % tam byl problem a "stacilo" vyndat baterku a nabootovat znovu. Po wipe outu, to je mnohem horsi a battery reboot nepomaha
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: pouzivam stejne zabezpeceni na svem starickem asus routru a bb 9700 a zadny problem zkusil bych jinej routr jestli pojede pripadne wipeout a na cistem systemu
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    BB (Storm 2) ma problemy s pripojenim k moji domaci wifi (PSK - WPA2), mam ulozeny wifi profil, ke kteremu se obcas prihlasi, ale v 80 % to nevyjde. To je normalni, nebo se s tim da neco delat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam