• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EXCITE:& MILAZAJICEK: Tak jsem nahradni cinskou baterku otestoval v kolegove telefonu stejneho typu..a jemu funguje!

    Jediny rozdil myho a jeho je,ze ja updatoval system.. da se to nejak resit?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: vrazis origo baterku tuším doleva. pockas a vlozis neorigo az to přestane blikat mas okopirovano. žádná věda. pokud to nejde tak reklamace.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak jsem si nedal poradit, koupil cinskou baterku do toho Curve a nefacha..prestoze mela pribaleny takovy ramecek na "nauceni se" tak ji telefon proste nenacte.. co s tim?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: ano pokaždé je to nový HW.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    rrrva, jeste, ze jsme koupili tu 9780 :D
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    RAINBOF: BB9900 je po HW strance opravdu tragedie
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Já mam svou 9900 z nemecka, klidně můžou existovat různé HW verze. Už jsi zkoušel aby ti dali úplně novou krabici a to staré si nechali místo opravování? Já takhle reklamuji foťák v alze. Funguje vždy par minut a pak zpátky do servisu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: to bylo víc než 3x proto jsem mírně řečeno už celkem rozmrzelej.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Pokud vim není v CR jiná možnost než reklamace pres operátora. Jen me hlava nebere pokud dostaneš pokaždé Nové kus případně novou desku, jak může 3x za sebou umřít.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ne nelze je opravdu ko ani loader nezije.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: je to fakt divný znám ještě další čtyři lidi co mají 9900 a minimálně jednou týdně s nimi mluvím a nikdo si na HW problém nestěžoval.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: a teď je tam možné něco flashnout nebo se neprobere ani bootloader?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: no akorat pokazdy kdyz to prijde (vzdy novy pristroj) udelam wipe a nahraju posledni FW delam to tak u kazdeho telefonu co k nam prijde.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: mám 9900 prakticky hned od vydání a nemám jediný HW problém. Osobně bych zkusil upgrade FW pokud není mrtvý HW tak by ho to mělo probrat. Aktualizuješ FW pravidelně nebo ta máš nějakou archivní verzi s kteoru to prodával VDF?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: je KO. ano nehlesne. jde o to ze to uz je opakovana reklamace vydrzi tak mesic a pak se projevi "nejaka" vada co znemozni ten telefon pouzivat. nejdriv nefunkcni gps, pak resety pak zas resety pak zhaveni baterky pak resety a ted je ko. Nechci proste verit tomu ze by se z BB stal takovy hw shit.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: V čem by to mělo pomoct? A zkoušel jsi přehrát FW?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BB9900 po mesici total gone. na porade zazvonil a chcipnul. Myslite ze by pomohlo to reklamovat primo v RIMu a ne pres Vodafone ?
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    Vypada to dobre. Jsem zvedavej hlavne na novy tablety.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LA_PIOVRA: Mám pocit, že mapy mají být v BB10, stejně jako v IOS6, od TomTomu, tak doufám, že se nestane to, co teď u ajfounistů, kteří skoro všichni kvůli novým mapám zuří.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Reportáž z BlackBerry Jam Amsterdam: Bude RIM tím třetím, kdo se směje? - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/reportaz-z-blackberry-jam-v-amsterdamu-bude-rim-tim-tretim-kdo-se-smeje/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILUNI: mluvil jsem o tom ze pokud se někdy to zařízení aktualizovalo tak pří tom automaticky vznikla záloha. ale když to není v Outlooku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam