• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: a teď je tam možné něco flashnout nebo se neprobere ani bootloader?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: no akorat pokazdy kdyz to prijde (vzdy novy pristroj) udelam wipe a nahraju posledni FW delam to tak u kazdeho telefonu co k nam prijde.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: mám 9900 prakticky hned od vydání a nemám jediný HW problém. Osobně bych zkusil upgrade FW pokud není mrtvý HW tak by ho to mělo probrat. Aktualizuješ FW pravidelně nebo ta máš nějakou archivní verzi s kteoru to prodával VDF?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: je KO. ano nehlesne. jde o to ze to uz je opakovana reklamace vydrzi tak mesic a pak se projevi "nejaka" vada co znemozni ten telefon pouzivat. nejdriv nefunkcni gps, pak resety pak zas resety pak zhaveni baterky pak resety a ted je ko. Nechci proste verit tomu ze by se z BB stal takovy hw shit.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: V čem by to mělo pomoct? A zkoušel jsi přehrát FW?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BB9900 po mesici total gone. na porade zazvonil a chcipnul. Myslite ze by pomohlo to reklamovat primo v RIMu a ne pres Vodafone ?
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    Vypada to dobre. Jsem zvedavej hlavne na novy tablety.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    LA_PIOVRA: Mám pocit, že mapy mají být v BB10, stejně jako v IOS6, od TomTomu, tak doufám, že se nestane to, co teď u ajfounistů, kteří skoro všichni kvůli novým mapám zuří.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Reportáž z BlackBerry Jam Amsterdam: Bude RIM tím třetím, kdo se směje? - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/reportaz-z-blackberry-jam-v-amsterdamu-bude-rim-tim-tretim-kdo-se-smeje/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILUNI: mluvil jsem o tom ze pokud se někdy to zařízení aktualizovalo tak pří tom automaticky vznikla záloha. ale když to není v Outlooku.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    MILAZAJICEK: Nejsou :-) rikam, ze v outlooku nejsou, Ale diky.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILUNI: pokud jsi to někdy aktualizovala pres PC tak jsou tam zalohovane.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    JYYNA: -) tak to jsem nechtela slyset :-) diky. Nastesti to neni moje BB
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    MILUNI: pokud nastavení do továrního funguje jak má, tak ne
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    Dotaz lamy:
    daji se vytahnout ze "smazanyho" bb data (myslim jako treba z PC). Jde mi konkretne o kontakty. Ze zahadnyho duvodu se neukladaly na server, ale do telefonu, takze pri prechodu na nove zarizeni kontakty nejsou a stare bb probehlo mazanim a nastavenim do tovaarniho.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    by me zajimalo kde inzenyri z RIMu udelali chybu ze je to html+js tak pomale kdyz na webOS jel ten priserne obrovsky a pomaly enyo tak plinule:/ Byla by to super platforma pro vyvoj jednoduchych aplikaci. Z toho trackpadu sem byl tak zhnuseny ze sem si pro zlepseni nalady ve volne chvili napsal ovladani stranek ala OS10 a je to super moc se tesim az bude hotovy. To UX je fakt povedene a cele to vypada povedene drzim jim palce
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TMSH: prihlasit na nyx v prohlizeci => osobni => nastaveni => autorizace a tam na tebe vyskoci identifikace tveho telefonu a formular kam se ten blabol prepises

    popravde zatim neni o co stat :D
    pisu ted lith verzi toho skrolovani iscroll je i upraveny moc zrout :/

    btw nechysta se nekdo na Blackberry Jam Americas nebo jestli nekdo nevi ze by se nekde valely videa z tech Jamu? dost by me zajimal obsah prednasky http://www.bbry.lv/TOg46r obcas mam pocit ze v tom nikdo z RIMu nezkousel nic napsat :D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TMSH: A tu číselná kombinace slouzi k autorizaci te aplikace tady na velkým nyxu bez toho to nejede.
    TMSH
    TMSH --- ---
    POLOVI: ja se nedostanu pres login... zadam nick na vyzadani a pak to na me jen vyhazuje ciselne/pisemne kombinace..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam