• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: tmobile ma jeste horsi tarify pro me nez o2:) a ten fup by me zas tak netrapil co sem cet davaj ten bis k tarifu s fup 600mega coz by mi i stacilo proserfju mesicne tak 200-400 ale nevim jak stare ty informace byly protoze operatori na strankach mlzi az hruza :/ tak hledam nekoho kdo to ma ted
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: zkus T-Mobile BIS je za 250 bez DPH kdezto Vodafone i na BIS aplikuje FUP :(((
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    pouzivate tu nekdo vodafone a BIS? tam se to nejak aktivuje k tomu tarifu na internet ze? jake mate zkusenosti s rychlosti? Skoncila mi smlouva u o2 a nejsou schopni mi nabidnou aspon podobne podminky jako ma ted vodafone tak asi prejdu pokud se nejak nerozhoupou
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    SCHEEZE: ja oboji urcite mela (u t-mobile) a mas pravdu na youtube sere pes a na klasicky datovy tarify taky:)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ok diky..asi to nejak zkusim a doufam v tom ze o2 bude mit zrovna lepsi dny v zapinani/vypinani sluzeb a neposerou neco..jsem zvyklej treba obcas pouzit telefon jako modem k pocitaci (tj vyuzivam internetovy pripojeni telefonu), s BIS to jde?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    EDNA_JEDNA: co já pamatuji nešlo mít obojí najednou. Čili při zřízení BIS automaticky zrušili jiný internet. Ny youtube sere pes a neomezený internet bez FUP za 300 nemá nikdo jiný ;-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    CHILDINTIME: se podivej kolik u O2 stoji BIS na mesic. S BISem fungujes celkem normalne, net v mobilu pak neni potreba (leda bys jel jewtube ve velkym)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    mam u o2 normalne zaplaceny internet v mobilu (fup asi 500mb), zvazuju blackberry, jake jsou dalsi naklady na zprovozneni BIS? .. co jsem tak pochopil tak bez bis je je to trochu nahovno
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SMETY: Právě jsem daroval stařičkou 9700 a už mi nic nezbývá. :(
    SMETY
    SMETY --- ---
    OT stale shanim BB za rozumnou cenu, posta, diky :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Tak ji vrat. Mel jsem tech čínských sad několik v ruce a vždy to fungovali. jen jednou po vypnuti ta baterka ztrácela ten kód. Stačilo vyměnit ji za novou.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: právě nejde..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: vrazis origo baterku tuším doleva. pockas a vlozis neorigo az to přestane blikat mas okopirovano. žádná věda. pokud to nejde tak reklamace.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak jsem si nedal poradit, koupil cinskou baterku do toho Curve a nefacha..prestoze mela pribaleny takovy ramecek na "nauceni se" tak ji telefon proste nenacte.. co s tim?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: ano pokaždé je to nový HW.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    rrrva, jeste, ze jsme koupili tu 9780 :D
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    RAINBOF: BB9900 je po HW strance opravdu tragedie
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Já mam svou 9900 z nemecka, klidně můžou existovat různé HW verze. Už jsi zkoušel aby ti dali úplně novou krabici a to staré si nechali místo opravování? Já takhle reklamuji foťák v alze. Funguje vždy par minut a pak zpátky do servisu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: to bylo víc než 3x proto jsem mírně řečeno už celkem rozmrzelej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam