• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: nevim no,ale je to jedina vec, ve ktery by se ty telefony mely lisit.. ty telefony jsou koupeny v jedny varce..

    Da se udelat nejakej downgrade verze systemu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Mě ta baterka chodí i s poslední verzí FW tím to podle mě nebude.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Já tam mám poslední leaked a funguje. Ale jsem asi speciální případ.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EXCITE:& MILAZAJICEK: Tak jsem nahradni cinskou baterku otestoval v kolegove telefonu stejneho typu..a jemu funguje!

    Jediny rozdil myho a jeho je,ze ja updatoval system.. da se to nejak resit?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak přišel další BB 9900 a teď se "jen" restartuje. nemůžu najít ten tool ...
    rovnou poprosim o radu jaky fw tam nacpat. ten posledni ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: U Vodafonu si objednáš novej tarif a dostaneš kód pro přenesení ten nahlásíš u O2 a tím se zahájí převod. Při přechodu k T-mobile mě vodafone měsíc tvrdil, že v systému který používají operátoři společně nemají žadný požadavek, kam by mohl ten kód přiřadit. T-Mobile zase neměli co pro to víc udělat a Vodafone zřejmě mlžil a mlžil. Ale až budu přecházet jinam od T-Mobile budu mít určitě nové historky.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    koukam ze nejsem sam kdo uz ma O2 plne zuby:D jako sem u nich dlouho ale kdyz si nevazi zakazniku tak jdu taky za lepsi nabidkou

    FIELDMAN: btw ten prechod i s cislem se resi nejak u o2 nebo staci zajit do vodafonu a oni si to uz zaridi sami?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Akorát přecházím od O2 k Vodafone... vím, že to bude s nějakými omezeními,ale O2 jsou prostě už neúnosní... jsou drahý, na podpoře vědí úplnou tužku, nemají sebemenší vůli vycházet vstříc zákazníkovi, ignorujou smluvní podmínky a reagujou až když člověk pošle předžalobní upomínku...
    Mám telefon na IČO s rámcovou smlouvou a za tarif s neomezeným voláním kamkoliv, neomezenýma SMS/MMS, výhodnějším roamingem, BIS a BB Modem a nejdu pod 2.200,- +DPH

    U Vodafone mi nabídli všechno tohle plus BIS bez FUP, internet mimo BIS s 5GB FUP, roaming v zónách 0 a 1 (29 zemí hlavně v EU včetně USA, Ruska a Číny!!) všechno za 1.480,- včetně DPH! Takže není co řešit....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TMSH: tak to je novinka.
    TMSH
    TMSH --- ---
    MILAZAJICEK: to je nesmysl, u VF muzes BIS aktivovat k JAKEMUKOLIV internetu. At uz 150MB nebo 1GB.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: Jestli máš smlouvu na IČO tak tě určitě rádi přetáhnou s nějakou lepší nabídkou.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: prave to by mi bohate stacilo a ke vsemu to maj na vsechny apn ted u O2 musim mit vsechno vypnute coz je opruz asi se tam zajdu zeptat co mi muzou nabidnout kdyz k nim prejdu jestli se nejak pochlapi kdyz uvidi moje mesicni vyuctovani:D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: u Vodafone můžeš aktivovat bis u toho datového tarifu co má 600MB zdarma. U těch nižších to nejde vůbec.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: tmobile ma jeste horsi tarify pro me nez o2:) a ten fup by me zas tak netrapil co sem cet davaj ten bis k tarifu s fup 600mega coz by mi i stacilo proserfju mesicne tak 200-400 ale nevim jak stare ty informace byly protoze operatori na strankach mlzi az hruza :/ tak hledam nekoho kdo to ma ted
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: zkus T-Mobile BIS je za 250 bez DPH kdezto Vodafone i na BIS aplikuje FUP :(((
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    pouzivate tu nekdo vodafone a BIS? tam se to nejak aktivuje k tomu tarifu na internet ze? jake mate zkusenosti s rychlosti? Skoncila mi smlouva u o2 a nejsou schopni mi nabidnou aspon podobne podminky jako ma ted vodafone tak asi prejdu pokud se nejak nerozhoupou
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    SCHEEZE: ja oboji urcite mela (u t-mobile) a mas pravdu na youtube sere pes a na klasicky datovy tarify taky:)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ok diky..asi to nejak zkusim a doufam v tom ze o2 bude mit zrovna lepsi dny v zapinani/vypinani sluzeb a neposerou neco..jsem zvyklej treba obcas pouzit telefon jako modem k pocitaci (tj vyuzivam internetovy pripojeni telefonu), s BIS to jde?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    EDNA_JEDNA: co já pamatuji nešlo mít obojí najednou. Čili při zřízení BIS automaticky zrušili jiný internet. Ny youtube sere pes a neomezený internet bez FUP za 300 nemá nikdo jiný ;-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    CHILDINTIME: se podivej kolik u O2 stoji BIS na mesic. S BISem fungujes celkem normalne, net v mobilu pak neni potreba (leda bys jel jewtube ve velkym)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    mam u o2 normalne zaplaceny internet v mobilu (fup asi 500mb), zvazuju blackberry, jake jsou dalsi naklady na zprovozneni BIS? .. co jsem tak pochopil tak bez bis je je to trochu nahovno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam