• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: me bb sekala i poskrabana simka (sekalo to teda i jine telefony byla poskrabana dost)

    mas tam nejake aplikace? jeste sem nevidel BB 9900 ktera se po prehrani novejsim fw sekala sama od sebe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MUI: sdkarta která způsobí restart ? to jde ? seberu mu SDčko...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Takže nakonec se to chytilo. Čím to bylo doteď nevim.
    po bbnuke a nahrání 7.1 Bundle 1149 to dělá to samý, restarty až 4x za odpoledne.
    nějaký tip ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemáte někdo tip proč mi nejde přes bbnuke vymazat blackberry ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Já to dělám na starém notebooku který nikdo nepoužívá. Jinde mám Linux. Holt taková je doba.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: myslis tohle? http://www.hansgut.com/20100329-instalujeme-blackberry-desktop-manager/
    To budu muset nejak vymyselt, pze mam v compech XP SP 2 a to chce SP3 a vyssi..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: jasně když pustíš desktop tak si můžeš vybrat ze všech verzí co máš v počítači nainstalovaný.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: nevim no,ale je to jedina vec, ve ktery by se ty telefony mely lisit.. ty telefony jsou koupeny v jedny varce..

    Da se udelat nejakej downgrade verze systemu?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: posledni os co jsem zaznamenal je OS 7.1.0.714 from Telenor Serbia

    btw ty mas hodne velkou smulu na ty bb telefony tak koukam :D to tam nahravas nejake zatracene nepovedene aplikace nebo to mas pres bes a admin ti tam neco dodrbava nebo nevim :D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Mě ta baterka chodí i s poslední verzí FW tím to podle mě nebude.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Já tam mám poslední leaked a funguje. Ale jsem asi speciální případ.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EXCITE:& MILAZAJICEK: Tak jsem nahradni cinskou baterku otestoval v kolegove telefonu stejneho typu..a jemu funguje!

    Jediny rozdil myho a jeho je,ze ja updatoval system.. da se to nejak resit?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak přišel další BB 9900 a teď se "jen" restartuje. nemůžu najít ten tool ...
    rovnou poprosim o radu jaky fw tam nacpat. ten posledni ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: U Vodafonu si objednáš novej tarif a dostaneš kód pro přenesení ten nahlásíš u O2 a tím se zahájí převod. Při přechodu k T-mobile mě vodafone měsíc tvrdil, že v systému který používají operátoři společně nemají žadný požadavek, kam by mohl ten kód přiřadit. T-Mobile zase neměli co pro to víc udělat a Vodafone zřejmě mlžil a mlžil. Ale až budu přecházet jinam od T-Mobile budu mít určitě nové historky.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    koukam ze nejsem sam kdo uz ma O2 plne zuby:D jako sem u nich dlouho ale kdyz si nevazi zakazniku tak jdu taky za lepsi nabidkou

    FIELDMAN: btw ten prechod i s cislem se resi nejak u o2 nebo staci zajit do vodafonu a oni si to uz zaridi sami?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Akorát přecházím od O2 k Vodafone... vím, že to bude s nějakými omezeními,ale O2 jsou prostě už neúnosní... jsou drahý, na podpoře vědí úplnou tužku, nemají sebemenší vůli vycházet vstříc zákazníkovi, ignorujou smluvní podmínky a reagujou až když člověk pošle předžalobní upomínku...
    Mám telefon na IČO s rámcovou smlouvou a za tarif s neomezeným voláním kamkoliv, neomezenýma SMS/MMS, výhodnějším roamingem, BIS a BB Modem a nejdu pod 2.200,- +DPH

    U Vodafone mi nabídli všechno tohle plus BIS bez FUP, internet mimo BIS s 5GB FUP, roaming v zónách 0 a 1 (29 zemí hlavně v EU včetně USA, Ruska a Číny!!) všechno za 1.480,- včetně DPH! Takže není co řešit....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TMSH: tak to je novinka.
    TMSH
    TMSH --- ---
    MILAZAJICEK: to je nesmysl, u VF muzes BIS aktivovat k JAKEMUKOLIV internetu. At uz 150MB nebo 1GB.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: Jestli máš smlouvu na IČO tak tě určitě rádi přetáhnou s nějakou lepší nabídkou.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: prave to by mi bohate stacilo a ke vsemu to maj na vsechny apn ted u O2 musim mit vsechno vypnute coz je opruz asi se tam zajdu zeptat co mi muzou nabidnout kdyz k nim prejdu jestli se nejak pochlapi kdyz uvidi moje mesicni vyuctovani:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam