• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BATY
    BATY --- ---
    RAINBOF: ty emaily tam by muzou, ale treba bez priloh... proto jen 350mb
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jeste bych se zeptal jde nejak zlikvidovat customizace operatora na blackberry ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATY: jeho bb backup ma 350mb. nema to tam opravdu fyzicky.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Tak to by furt nemělo být důvodem k pádům celého systému.
    BATY
    BATY --- ---
    RAINBOF: ja myslim, ze to v nem je... kdyz jsem zalohoval bb nekomu, kdo mel nastavene emaily na "uchovavat vsechno", tak to trvalo 2h, hruza. Pak 2h to zase vysypat na jine zarizeni. Od te doby jsem nastavil politiku jen na 30dni zpatky. Stejne nikdo vic nepotrebuje, nikdo se neozval ani si toho nevsiml (300 uzivatelu). Zazalohovani BB nebo preneseni na jine je ted do 5 minut.

    A hlavne, ten telefon byl totalne zpomalenej, ze se na nem nedalo ani nic delat. Takze bych rekl, ze v nem ty emaily normalne jsou. Alespon teda u nas :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: no v něm to není žejo je to jen skrz něj vidět.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: To jsi nezmínil, že máš v Blackberry 12GB pošty. Ani jsem netušil, že to tam jde nacpat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    archivovali jsme část pošty z exchange a zatím to od pátku neudělal. Zdá se že to dělal proto že mu 12gb pošty nevonělo. Nejpozoruhodnější na tom je že ta 9000 co měl předtím to nedělala.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: asi. mel jsem si psat seriaky tech telefonu to bude nejaka spatna rada.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: ty budes mit nejakou hodne spatnou karmu asi :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: ano seka se. aplikace tam nejsou jen holy fw. SDcko tam nemel simka nova (menena po prechodu na ONE net a delalo to i predtim)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: me bb sekala i poskrabana simka (sekalo to teda i jine telefony byla poskrabana dost)

    mas tam nejake aplikace? jeste sem nevidel BB 9900 ktera se po prehrani novejsim fw sekala sama od sebe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MUI: sdkarta která způsobí restart ? to jde ? seberu mu SDčko...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Takže nakonec se to chytilo. Čím to bylo doteď nevim.
    po bbnuke a nahrání 7.1 Bundle 1149 to dělá to samý, restarty až 4x za odpoledne.
    nějaký tip ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemáte někdo tip proč mi nejde přes bbnuke vymazat blackberry ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Já to dělám na starém notebooku který nikdo nepoužívá. Jinde mám Linux. Holt taková je doba.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: myslis tohle? http://www.hansgut.com/20100329-instalujeme-blackberry-desktop-manager/
    To budu muset nejak vymyselt, pze mam v compech XP SP 2 a to chce SP3 a vyssi..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: jasně když pustíš desktop tak si můžeš vybrat ze všech verzí co máš v počítači nainstalovaný.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: nevim no,ale je to jedina vec, ve ktery by se ty telefony mely lisit.. ty telefony jsou koupeny v jedny varce..

    Da se udelat nejakej downgrade verze systemu?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: posledni os co jsem zaznamenal je OS 7.1.0.714 from Telenor Serbia

    btw ty mas hodne velkou smulu na ty bb telefony tak koukam :D to tam nahravas nejake zatracene nepovedene aplikace nebo to mas pres bes a admin ti tam neco dodrbava nebo nevim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam