• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak ted mi prisel ticket od rimu :D
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: dekuju.
    BATY
    BATY --- ---
    MUI: nemeli jsme to omezeny, dokud jsem to politikou neomezil na 30 dni. BB jsme vydavali s nastavenim v telefonu na 30 dni, ale uzivatel si to mohl zmenit. A kdyz ten telefon mel nekdo 3 roky a mel to nastaveny na "zachovavat vse", tak to bylo velky peklo...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICTUKU: zmacknout horni listu kde jsou hodiny Networks and Connections pak tam je mobilni a je Data Service on/off(bacha neffunguje pak ani wifi) a dole jde pak nastavit jestli 2G/3G a podobne
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    da se u BB(konkretne Bold 9780) uplne vypnout 3G/Edge?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    DBR: me tech 7" naprosto vyhovuje a spoluprace s bb ja skvela. ted s os 2.1 se to jeste zlepsilo.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CRS1138: bbnuke a reflash nepomohl ?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DBR: mam 32G verzi a zatim mi misto staci alr 64 se da sehnat za celkem male penize oprotti konkurenci
    DBR
    DBR --- ---
    POLOVI: SCHEEZE: diky, pojedu si ho osahat ta spoluprace s BB telefonem a pripojeni prez BB se mi libi .....
    jen to sakra mohlo mit slot na SD karty ( coz odporuje bezpecnostnimu standartu )
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    BB Storm2 se mi nejak rozbila. Nenastartuje, sviti cervena dioda a kdyz vyndam a zandam baterii, tak bootuje a skonci to opet cervenou diodou. Da se s tim neco delat, nebo uz se ji mam konecne zbavit?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: teď jsem to měl na cestách místo počítače a na většinu věcí jsem si s tím vystačil. Jen na IBM lotus jsem v nouzi musel použít počítač.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    DBR: používám vlastně denně. Pro svůj druh "práce". Psaní deníku, dělání poznámek, hraní si s muzikou(hodně toho co je na iPad mi ještě chybí) a hry ale vyhovuje mi to více než dost. Občas excel, surfování po webu.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DBR: tak to je v pohode, oproti 10" ma tu vyhodu ze se tolik nepronese je skladnejsi a da se to fakt pouzivat za pochodu. Muzu srovnavat s iPady a transformery s androidem a to je fakt moc tezke v ruce se to strasne po chvili vadi a clovek zacne hledat kde to polozit. Dalsi velke plus pro me je dost tesne propojeni s mobilem. Krome toho co pises sem se ho naucil jeste pouzivat jako ebook a zacal sem zas mnohem vic cist vyuzivam cas pri cestovani
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATY: ano tak to mam. takovy BB 9000 by jinak nemely vubec sanci :D
    no taky je to jeden pripad.
    DBR
    DBR --- ---
    POLOVI: emaily, kalendar, obcas nejaka excel tabulka ( nijak slozita) a docela bych uvital psani poznamek ( zapisu) pri schuzce jinak nez klavesnici
    BATY
    BATY --- ---
    RAINBOF: no myslel jsem to tak, ze ze ty emaily tam jsou, ale bez priloh a prilohu si to stahne az v momente, kdy na ni kliknes, to by se do toho telefonu jinak nemohlo vejit, to je jasny. Ale i tak, i kdyz ty mejly prilohy neobsahujou, tak se to telefon hrozne vlece, kdyz v nem mas 3 roky emailu...

    kolik lidi pouziva BB na to, aby z nej cucalo 3 roky stary mejly? to kolikrat lidi neumej najit ani na kompu, kde to maj na velkym monitoru a jeste to smrdlat na BB a otvirat tam nejaky excely, to pochybuju... :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DBR: nevim jak na tom chces pracovat ale na noseni je 7" pro me idealni
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATY: no ale ani tak. proste
    ad politika 30dni to prave v tomhle pripade nejde. (nas) reditel neni prumernej manazerskej frajirek a tenhle trik z me strany poznal :) na svem bb vytahuje z malu pravidelne mocne argumenty jako zapisy z dva roky starych porad apod. Pocet jsem zmensil tim ze jsem ho donutil aby postu probral a cast co nepovazuje za nezbytnou archivoval.

    ...ode dneska mame dalsi bb 9900...
    DBR
    DBR --- ---
    neresil jste nekdo/ nepouzivate BB tablet ? prijde mi 7'' hrozne maly na praci ....
    BATY
    BATY --- ---
    RAINBOF: ty emaily tam by muzou, ale treba bez priloh... proto jen 350mb
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam