• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: jeste 9860 a 9380, nestaci ti na testovani simulator? krome toho jestli se chova aplikace plinule nebo ne se na tom da otestovat chovani celkem pouzitelne. Pripadne zkus vytvorit skupinu testeru a mas to zadarmo jen jim reknes testovaci scenar a mas to :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PETRPEDROS: Co paříš? Mám jich tu několik :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nekdo na multiplayer playbook?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VIKTORCISTIC: Já bych si ho nejradši nekupoval :) Potřebuju na testování appky, takže bych si ho nejradši půjčil. Ale asi mi nezbyde, než si něco koupit. 9320 je pěkná, ale asi budu potřebovat zkoušet i touchscreen. To jsou s OS 7.1 který? Jenom 9900 a 9790?
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    MADBANANA: nejlevnější je aktuálně 9320ka
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: nejstarší s OS7 je 9900 ne? Kdyby se někde válel za hubičku taky bych nepohrdl.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Neválí se vám doma něco zbytečnýho s OS7? V horizontu týdnů bych to potřeboval na čas půjčit nebo klidně "zalevno" koupit :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    POLOVI: myslel jsem si to protože v blackberry deskopt softvare mi to hlasi verzi 5 a zadna aktualizace na 6 nebo 7 se tam nezobrazuje... a když jsem zkoušel si vyfotit barcode na synchronizaci s playbookem tak mi to napsalo ze pro muj region si bridge stahnout nemohu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PETRPEDROS: pokud nema 8520 upgrade na OS6 jako ze asi nema tak tam bridge nepojede
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Na telefonu curve 8520 mam verzi softvare 5.0 a dle meho tam nejde nainstalovat bridge.. Pouzivam deskopt softvare...
    DBR
    DBR --- ---
    SCHEEZE: ne vsechny emaily ( moje ) jsou uplne jednoduche :) typu kopirovani vkladani, zvyraznovani textu atd. + prilohy , malo ktery dam z telefonu ......
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    DBR: tak to zrovna emaily píši raději v telefonu na klávesnici. Ale o dovolené jsem na Playbooku psal hodně a je to pohodlné ;-) Primárně totiž s sebou mám vždy telefon a playbook jen někdy. Zapínat počítač kvůli emailu bych tedy už opravdu nechtěl :-)
    DBR
    DBR --- ---
    Dik vsem za podporu s PlayBook , za 2 dny je z nej hodne prijemny pomocnik , zvlast kdyz nemusim na kazde opdovidani na Email behat k notebooku nebo to mastit na telefonu ... jen to Skype... jen to Skype :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PETRPEDROS: Kdyz nainstalujes Blackberry bridge tak by to melo bez problemu fungovat.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nevíte jestli mohu propojit blackberry curve 8520 s playbook 64gb? Ta mala curve vypada ze skoro nic neumi.. Ale mam ji jako sluzebni telefon a jeste jsem se nedival jestli se do nej neco da stahnout... Diky
    TMSH
    TMSH --- ---
    nepostřehli jste nějaké změny u blackberry vodafone internetů? téměř dva roky mi vždy na měsíc vystačilo 150MB (nikdy se mi to nepodařilo vyčerpat vše) a teď najednou, poslední měsíc, jsem je vyčerpal po 10 dnech, přestože jsem telefon používal standardně, nijak obzvlášť víc. netušíte, čim by to..?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak ted mi prisel ticket od rimu :D
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: dekuju.
    BATY
    BATY --- ---
    MUI: nemeli jsme to omezeny, dokud jsem to politikou neomezil na 30 dni. BB jsme vydavali s nastavenim v telefonu na 30 dni, ale uzivatel si to mohl zmenit. A kdyz ten telefon mel nekdo 3 roky a mel to nastaveny na "zachovavat vse", tak to bylo velky peklo...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICTUKU: zmacknout horni listu kde jsou hodiny Networks and Connections pak tam je mobilni a je Data Service on/off(bacha neffunguje pak ani wifi) a dole jde pak nastavit jestli 2G/3G a podobne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam