• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    jinymi slovy, pokud chci pln funkcni a spolehlivou placku, krom iPhonu bych uvazoval jen o BB.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: s tim rozdilem, ze tech "kramu" je plne funkcnich jen nekolik. Z meho uhlu pohledu pouze 1. :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Tohle vsechno vime, ale jinak o klavesnicovym BB10 nevime nic ani neni znamy zadny datum. Jenom rekli, ze brzo, coz muze znamenat kdeco :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA, MUI: vsechna SDK uz zmrazili a budou ted optimalizovat pro klavesnice. Dev zarizeni s klavesnici dostanou vybrani vyvojari uz brzi pry a telefon s klavesnici vyjde hned po predstaveni OS10 a londnu tak do mesice potom. Rozhodne bych se nebal toho ze nevi ze jejich zakaznici chteji telefon s klavesnici
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    MUI: planuju po novym roce upgrade, novy os me laka, ale taky bych uvital neco s klavesnici... tak doufam, ze bude rychle
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Budou, ale meli by se snazit, aby ho meli co nejdriv. Zatim nepredvedli ani klavesnicovy dev alpha device.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    Unikly obrázky chystaného BlackBerry L-series s novým systémem - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/blackberry-l-series-fotky-0yh-/telefony.aspx?c=A121212_231731_telefony_vok
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: lepsi koupit novej. http://www.ebay.de/itm/Original-Track-Ball-Joystick-Blackberry-8900-9000-Bold-/170699933800?pt=Handy_Zubeh%C3%B6r&hash=item27be824868

    delal jsem to jednou za cas. cisteni moc nepomahalo ta kulicka se olesti a uz moc nefunguje.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: kdybys mel k 9900 trackball ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemel by nekdo z blackberry bold 9000 ten trackball i nejak rozbitej ? kolega pri jeho cisteni ztratil jednu osicku...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Budu mít k dipozici bílý kompletní kit na Bold 9000. Zájemci do pošty...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TYFELEK: tak v tom pripade bych zkusil flashnout jineho operatora nebo jinou verzi nebo proste jen reflash to nevypada na hw problem
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    POLOVI: Je tam nejnovejsi :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TYFELEK: zkusil bych flashnout firmware na novejsi
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    Mam tu jedno bb9900 bold, kteremu nefunguje scrollovani, resp on se kurzor hybe, ale uz se neposouva obrazovka, takze doscrolluju nekam a nevim kam. Dela to vsude v mejlech, v menu v aplikacich. Reset do defaultu nepomohl :(
    EFESH
    EFESH --- ---
    FIELDMAN: eh :)
    nasranost zacina uz ted hm?

    diky za elaborat, vicemene potvrzuje moje prvotni obavy :( ze nefunguje jako flashka? hudba jen pres itunes, nemoznost nastaveni zvuku na SMS?

    sakra co si to porizuju :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EFESH: Předesílám, mám obojí...
    iPhone je na hraní her, s vhodnou aplikací je lepší na sdílené kalendáře (hlavně Google, mám jich šest svých a odebírám dalších 11), na přehrávání videa...
    Já mám třeba hodně suchou kůži a na iPhonu (na rozdíl od Torche) mám občas (často) problém s odezvou dotykového displeje. Připrav se na: měsíc nasranosti z absence hardwarové klávesnice, nahrávání muziky přes iTunes, nemožnost nastavení svého vlastního zvuku pro SMSky, nemožnost použití jako nouzové flešky, opakovaně slabšího signálu na místech kde to opravdu nečekáš bez ohledu na operátora (9. patro skleněné budovy, Letenská pláň)... Kdyžtak piš do pošty, poradím.
    EFESH
    EFESH --- ---
    budu muset prejit z Bolda na iPhone 5 (firemni strategie)

    doporuceni, tipy, neco na co se pripravit?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    odkoupím za rozumnou cenu blackberry 9000 bold či podobný typ nefunkčního telefonu z důvodu výměny součástek. Jedná se mi o mikrofon, reproduktor s funkčními tlačítky.
    Tak pokud se někomu náhodou válí doma, tak prosím do pošty.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    kdo pouzivate cascades mate taky tak graficky zkryplenej SegmentedControl v beta4 a je to tudiz asi novej styl toho controlu a nebo to mam jen specialne ja?:D Proti predchozimu ve stylu buttonu je strasne nevyraznej ma mensi vysku nez ostatni controly a v dark theme ani pomalu neni poznat ze to nejaky segmented control je. A ten novy modry titlebar v dark theme je taky zazitek klukum to nejak ujelo graficky koukam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam