• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TYFELEK: tak v tom pripade bych zkusil flashnout jineho operatora nebo jinou verzi nebo proste jen reflash to nevypada na hw problem
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    POLOVI: Je tam nejnovejsi :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TYFELEK: zkusil bych flashnout firmware na novejsi
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    Mam tu jedno bb9900 bold, kteremu nefunguje scrollovani, resp on se kurzor hybe, ale uz se neposouva obrazovka, takze doscrolluju nekam a nevim kam. Dela to vsude v mejlech, v menu v aplikacich. Reset do defaultu nepomohl :(
    EFESH
    EFESH --- ---
    FIELDMAN: eh :)
    nasranost zacina uz ted hm?

    diky za elaborat, vicemene potvrzuje moje prvotni obavy :( ze nefunguje jako flashka? hudba jen pres itunes, nemoznost nastaveni zvuku na SMS?

    sakra co si to porizuju :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EFESH: Předesílám, mám obojí...
    iPhone je na hraní her, s vhodnou aplikací je lepší na sdílené kalendáře (hlavně Google, mám jich šest svých a odebírám dalších 11), na přehrávání videa...
    Já mám třeba hodně suchou kůži a na iPhonu (na rozdíl od Torche) mám občas (často) problém s odezvou dotykového displeje. Připrav se na: měsíc nasranosti z absence hardwarové klávesnice, nahrávání muziky přes iTunes, nemožnost nastavení svého vlastního zvuku pro SMSky, nemožnost použití jako nouzové flešky, opakovaně slabšího signálu na místech kde to opravdu nečekáš bez ohledu na operátora (9. patro skleněné budovy, Letenská pláň)... Kdyžtak piš do pošty, poradím.
    EFESH
    EFESH --- ---
    budu muset prejit z Bolda na iPhone 5 (firemni strategie)

    doporuceni, tipy, neco na co se pripravit?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    odkoupím za rozumnou cenu blackberry 9000 bold či podobný typ nefunkčního telefonu z důvodu výměny součástek. Jedná se mi o mikrofon, reproduktor s funkčními tlačítky.
    Tak pokud se někomu náhodou válí doma, tak prosím do pošty.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    kdo pouzivate cascades mate taky tak graficky zkryplenej SegmentedControl v beta4 a je to tudiz asi novej styl toho controlu a nebo to mam jen specialne ja?:D Proti predchozimu ve stylu buttonu je strasne nevyraznej ma mensi vysku nez ostatni controly a v dark theme ani pomalu neni poznat ze to nejaky segmented control je. A ten novy modry titlebar v dark theme je taky zazitek klukum to nejak ujelo graficky koukam
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: ja se chystam, uz mam zazadano o dovolenou ale jeste nemam koupenou vstupenku.
    SMETY
    SMETY --- ---
    DBR: kapisto :-)
    DBR
    DBR --- ---
    SMETY: 1000 a vice :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: sakra si mi nasadil brouka do hlavy ted :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Sháním parťáka, ale pravděpodobně pojedu. Bude to 4 dny po uvedení BB10, takže myslím, že tam bude zajímavostí až dost :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    1k+ pristroju? :-)
    DBR
    DBR --- ---
    SMETY: zadny, dohodli se ze zaplati za patenty aby mohli dal vyrabet. Chystas se na nakup 1k+ pristroju ?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: a ty se chystas? Bude tam neco zajimaveho oproti ostatnim jamum? posledni co sem sledoval zaznamy nebo aspon informace tak je to uz celkem stejne lisi se spis jen novinkama co prineslo cascades sdk. I kdyz tohle bude tesne pred finalnim dokoncenim uz by mohli ukazat realne zarizeni.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Je v únoru a early bird rate je 100 euro. Academic rate je za 90. Loni jsem byl, stálo to stejně a stálo to za to.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: ten lednovy amsterdamsky je placeny uz ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam