• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    RAINBOF: no vzdyt. Samolepka! Jen si ji tipni behem startu at sedi tam, kde ma! :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RAINBOF: Dělám si srandu :) nijak jednoduše se ti to asi nepovede. Snad by na to měly bejt nějaký nástroje, ale dost možná by sis tím bricknul telefon.
    Viz http://forums.crackberry.com/blackberry-storm-f86/how-do-i-remove-red-verizon-startup-screen-138778/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MADBANANA: ne startup logo.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RAINBOF: Samolepka? :P
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    je nějaký způsob jak z blackberry dostat logo O2 a dát si tam firemní ?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tady je docela pěkný overview BB10 systému. Teda, pardon, BlackBerry 10. Málem mi kvůli špatnýmu používání brandu zatrhli aplikaci v Port A Thonu :D
    BlackBerry 10 [Hands-on][HD] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=fg2xZed84Jg
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Snažil jsem se říct, ať zaplatí dolar, když free verze nemá mulťák :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: Hustý je že tuhle samou otázku jsem položil na BlackBerry.cz foru a odpověď mi přišla druhý den ať to zkusim a dám vědět :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: No ono je to možná víc podstatné je to že on má verzi zdarma.. To by možná šlo pořídit i Modern Combat 2 který má taky mulťák
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PETRPEDROS: Za $1 to snad má cenu zkusit, ne? Ne, jak žiďáci na BB za $4.99 nebo kolik jsem to platil.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: Jen když si ho stáhneš free to play.. jinak za 1dollar by měl být..
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PETRPEDROS: Na iOS verzi není multiplayer vůbec? To se mi nechce zdát.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: Jo ten mám ale kámoš si stáhnul verzi přes apple store a nemá tam multiplayer.. Chtělo by to vyzkoušet než si ho koupí a pak by zjistil že to nejde...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PETRPEDROS: Neviděl bych v tom problém. Řekl bych, že třeba Reckless Racing tak funguje i neemulovanej.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Máte zkušenost s multiplayerem Playbook a Ipad, Iphone? Jakože máme emulátor Androide her a chtěli by jsme si zahrát já Playbook a kamarádi Ipad a Iphone. Je možné se připojit přes wifi na stejný server?
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    MUI: vzhledem k tomu jak dlouho to testujou a odkladaj, tak bych cekal ze to bude vyladeny... doufejme:)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jak s tím Amsterdamem? Pojedete tam teda někdo? Ještě nemám koupenou letenku, ale...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: já se nemůžu dočkat ale vzhledem k finančním možbostem nebudu první co si to koupí a tudíž už budu vědět do čeho jdu a proč. Stejně jako k mému prvnímu BB Bold :-)
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    jinymi slovy, pokud chci pln funkcni a spolehlivou placku, krom iPhonu bych uvazoval jen o BB.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: s tim rozdilem, ze tech "kramu" je plne funkcnich jen nekolik. Z meho uhlu pohledu pouze 1. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam