• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DBR
    DBR --- ---
    MADBANANA: noooo to zni zajimave :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jsem si naprosto jisty :) Všechny slova tohoto příspěvku jsem swajpnul (kromě slova swajpnul, který to neznalo, ale napodruhé už se ho to naučilo. Swajpnul swajpnul swajpnul :) Ani jsem netušil, že se to učí tak rychle. Swajpnul :) můžeš si do toho krmit vlastni slova a mit zapnutych několik jazyků soucasne.
    DBR
    DBR --- ---
    MADBANANA: jsi si jist(a) ze bude cestina v podporovanych jazycich ?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak ta klávesnice je subjektivně lepší, než na Androidu nebo iOS. A to šoupání slov sice vypadá vtipně a nepoužitelně, ale po chvilce tréninku mi to přijde jako parádní věc.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    no cena zatim docela vysoka ale mozna to je dane jen tim ze ho nabizi par operatoru. Kazdopadne ebay se uz plni nabidkama za vic nez lakave ceny $1000 ci £600-700:)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: ja jen cekam na cenu a hlavne duben az bude v prodeji klavesnicova verze :-)
    DBR
    DBR --- ---
    ta SW klavesnice ve me nevzbuzuje zadne nadseni, krome toho uz vidim jak sazim preddefinovana slova v cestine do emailu .... ale jinak je to pekna podivana :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Oznameny nove modely a tady to nikdo nekomentuje, to jste vsichni tak hrozne zklamani?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLACKYT: Mám curve 8530 a mít na novej telefon, tak tehnle neuvěřitelnej baterkyžeroucí křáp použiju jako terč na trénink s .357. Ještě bych si k tomu pozvala kamaráda s vysokorychlostní kamerou, a video bych poslala soudruhům do Kanady.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    BLACKYT: have you tried turning it off and on again?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Hurá, žije!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: No bude to asi bug...zaseklo se to, kdyz jsem zkousel fotak pres HDMI na TV a pak se to restartovalo do tohodle stavu. Zkousim repair pres desktop sw, ale desne pomalu to taha novy OS.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: to je jeste brzo ne? Hlasili te 30 ma vyjit verze OS ktery uz bude mit HUB a dalsi aplikace
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    No lol :D Před hodinou mi přišlo Dev Alpha a teď se deaktivovalo...to jsem si ho fakt užil.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, asi budu mit hloupej dotaz...Mam blackberry curve 8520 a poslední dobou se mi všechno hrozně dlouho načítá. Když jdu na net, tak než se cokoliv načte, tak se mi furt zobrazujou ty hodiny, jakože to pracuje. stává se to i u aplikací. Jakoby byl mobil zpomalenej...jak provedu "naky vyčištění pameti od zbytečnosti" nebo neco podobnyho?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DBR: pouzivam Book Reader for EPUB and Kindle books a ctu na tom epuby a cestina v pohode, ze vsech co sem na playbooku zkusil asi nejlepsi
    DBR
    DBR --- ---
    prosim pomoc
    vi nekdo ktery book reader zobrazuje na playbooku cestinu ? krome ISILA ktere nejsem z app. worldu koupit , vzdycky me to skoci do preaprovement payments :(
    EFESH
    EFESH --- ---
    Bold 9900

    sel jsem do BB app centra, a po spusteni mi to rika ze musim aktualizovat neco (BB ID neco, odklikl jsem).

    po restartu se nepripoji do site a misto operatora pise Initialization failed - ma nekdo podobnou zkusenost?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: bohužel dotykové :( pokud bude ta HW klávesnice stejně použitelná jako u Androidu tak mam 9900 asi nadosmrti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam