• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    WERONYCZKAA: mas manazerskej telefon, mas urcite navigaci ve sluzebaku:)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    EXCITE: na Bold 9790 to jede uplne nakokot (silene pomala odezva, vsechno trva roky, v podstate nepouzitelne)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    WERONYCZKAA: slušná,ale ne úplně detailní,co se týče čísel popisných je Waze.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    našel jsem v šuplíku svů starý Bold a když jsem ho chtěl darovat bráchovi, zjistil jsem že je blokovaný pro O2. Jak si ho mám odblokovat?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nejaká dobrá navigace do auta? OS 7
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    DBR: dik za odpoved. uz jsem na to prisel, delal to voipovy klient VMobile pri zapnutem 3G (smucka za200 kc)
    DBR
    DBR --- ---
    mam BIS u Vodafone ale bez problemu
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    Mate nekdo BIS u vodafounu? Telefon mi ukazuje neustaly traffic a stavi mi baterku. To je normalni u BIS? Jak to vypada u ostatnich operatoru?
    LYCO
    LYCO --- ---
    Nazdar, mám dotaz. Mám Blackberry Curve 8520 a když odpovídám na e-mail, tak vidím text na který reaguju, ale když e-mail dorazí, tak tam ten text není. Potřeboval bych nastavit, aby se text na který reaguju normálně vložil do zprávy za > jak to dělají všichni mailoví klienti. (Používám prostý text, na HTM kašlu. Nevím jestli to má na něco vliv.)

    Zkoušel jsem googlit, ale nenašel jsem nic relevantního (jen spoustu návodů jak změnit podpis a nastavit automatickou odpověď).

    Mám takové tušení, že Blackberry řeší odpovědi přes hlavičku References:, což je mi ale k ničemu (protože maily posílám do mailing listu, který hlavičky mění).
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Z47TC: Tak zadny info poradne neni ani o nizsich radach, ale myslim, ze se mluvi o sedmi BB10 telefonech behem 2013, takze by to treba mohlo dopadnout :) Q10 jsem v ruce nemel, ale Dev Alpha C (klavesnicovej prototyp) jo a vypada to hodne slibne :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    mel nekdo uz tu cest s Q10??? nejaky minireport???
    mam 9810 a zvazuju prechod na novejsi model...jen bych rad zachoval vystrelovaci klavesnici ale at hledam kde hledam tak zadny info ze by BB pripravovalo nastupce Torche :(
    DBR
    DBR --- ---
    sorry za SPAM ale nechtel by nekdo BB Playbook 32GB v zaruce kupovano na shopblackberry s pouzdrem - Kožené pouzdro SENA Jornal Case pro BlackBerry PlayBook, Černá/Červená v zaruce
    do posty pls
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Existuje prosím nějaký dobrý VOIP SIP klient pro BB? (Konkrétně pro operátora voocall.cz, ale to je asi jedno)
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    EXCITE: jasne, uz vim, diky...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    WERONYCZKAA: už jsem to nasel :) jdes do hodin v nich zmacknes tlacitko menu (znak blackberry), tam jsou možnosti a v nich je mimo jine zvuk budíku :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    WERONYCZKAA: zmenit zvuk budiku jde v nastaveni budiku je tam neco jako Alarm tone selectbox
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Neresil nekdo "You have reached the maximum number of PIN changes for this account" a vyresil?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Blbý dotaz, ale jde nekde změnit zvuk budíku? nemůžu to nikde najít a ten co tam je mě celkem rozčiluje...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VACA: 9780 ma akorat dve nevyhody, pomalej browser a po par tydnech pouzivani volna zada. S tim nejde moc delat. jedjne lehce vycpat. ale jinak je to prijemnej telefon.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VACA: Docela tě chápu :) 9780 je dobrá volba. Ve zkratce - baterka bude fakt dobrá, o zamrzání nic nevím, ale to tím, že jsem ho sám nikdy dlouhodobě nepoužíval. Běž do něj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam