• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KUBULA: Já měl v ruce oba a y pro mě přišel lepší. :(
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    y pro jsem v ruce mel a vim jaka to je mrdka, chat se teda nikam neposunul jo? :/
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    KUBULA: hele, mam samsung galaxy y pro, což je předchůdce toho chatu, a doporučuju nebrat. Rozlišení peklo, rychlost peklo. Mimochodem, kdybys ho za levno chtěl, je tvůj, ještě v záruce :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KUBULA: Zkušenost mám, klávesnice je spatna, a telefon hodně pomalej. Android s klávesnici nekompatibilní takže s tim jdou jen zadávat znaky. Jsou to vyhozene peníze. A na Q10 se moc netes, klávesnice tam taky slouzi jen k zadávání znaků. Akorat vecne scrolujes nahoru a dolů neb je všechno dělaný na Z10.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    tak hezky to začal a jako hrozny Ot to skoncilo
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    lehce OT: mam bb8520, budu brzy potrebovat novy. q10 je zatim moc draha, q5 jeste neni. dnes me zaujal samsung galaxy chat, nemate s nim nekdo zkusenosti jakozto s nejblizsim androidim pribuznym bb? zajima me hlavne rozliseni a rychlost systemu...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Musím pochválit OS10 když je pripojenej na WiFi ale internet není dostupný přenáší data automaticky přes mobilní sit.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Já myslím, že pokud máte někdo problém s legacy BB, tak krok k BB10 rozhodně není vedle :) Po mesíci spokojeného používání Z10 teď už asi týden na zkoušku používám DevAlphaC s finálním OS z Q10 a jsem naprosto nadšenej a nedokážu se rozhodnout, jestli je lepší BB10 s klávesnicí nebo bez.
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    asi tak, Vidlous je nepouzitelnej shit. Vidam to u kolegy na nokii a docela neverim :) Porad na me z toho os kouka ta obludna otelka vopice Balmer ...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RENDALF: Jsem v klidu, ale fujtaksl! Co to tady doporučujete za nesmysly? :D
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MADBANANA: kliiid
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RENDALF: FUU! Jste v BB auditku!
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MUI: Lumia 920 :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BB10, kde neni potreba BIS :)
    DAY_SLEEPER
    DAY_SLEEPER --- ---
    MUI: doporucil bych asi iPhone 88 nebo NOKIA je prej dobra :)

    Ja jsem ted udelal mnoho kroku z5 a z BOLDu jsem presel na moji srdcovku TORCH 9800, sice jsem downgradoval os, ale zatim spokojenost :)
    DAY_SLEEPER
    DAY_SLEEPER --- ---
    MUI: zmenit pristroj :)
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    kdyby někdo chtěl bb 9800 s orig pouzdrem a (vadným displayem, nebo jen kontaktem) tak dejte vědět do pošty
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RENDALF: mě to v klidu běží na jebce 9360 Curve..
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    WERONYCZKAA: mas manazerskej telefon, mas urcite navigaci ve sluzebaku:)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    EXCITE: na Bold 9790 to jede uplne nakokot (silene pomala odezva, vsechno trva roky, v podstate nepouzitelne)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    WERONYCZKAA: slušná,ale ne úplně detailní,co se týče čísel popisných je Waze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam