• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Pošta a napsat NYXovi?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Ad. BBNyx - uplne by mi stacilo, kdyby se mi zobrazovala ta mobilni verze, jak na to?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Až bude OS 10.2 tak se třeba do BBNyxu pustím :) Během 14 dní máme slíbenou beta verzi, tak pak uvidíme. Ale NYX API jsem taky nezkoumal, tak nevím.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MILAZAJICEK: To nevím, nestudoval jsem API pro nyx, ale kolik vás je tu, kdo zaplatí 10€ a hlavně za tu cenu už budete chtít fakt něco luxusního a to zabere už týdny? Spíš jde o to, že si chci osahat vývoj pro BlackBerry a ne pro něj dlouhodobě vyvíjet (alespoň prozatím) a prostě k tomu chci něco jednoduchého a to BBNyx asi nebude. :-(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ROTTWEILER: Tak kolik zabere nějaká základní funkcionalita? Není nás moc ,ale když to dotahnes můžeš to prodávat klidne za 5-10€
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MILAZAJICEK: To už je na více než tři dny. :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Tak napiš BBNyx, to budou tady pro všichni ;)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Zatím na to Remember spokojeně používám, ale už přiřazování dluhů ke kontaktům v telefonu a jejich sčítání sčítání by byl hezkej bonus :) Pak mi vyskočí připomínka, že by mi měl Petr Novák vrátit knihu Pán prstenů, rovnou kliknu na button "Volat Petr Novák" a zeptám se ho, proč ji ještě nemám :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ROTTWEILER:
    FIELDMAN:
    MADBANANA: a to si na takovou banilitu nevystacite s Remember?:D Reminder, evernote, outlook,... included
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Nejdřív musím odstátnicovat, což mě čeká tento čtvrtek, tak držte palce a potom se hned do toho pustím. :-)

    MADBANANA: Udělám speciální verzi jen pro tebe. :-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: To než vyslovíš nebo napíšeš, tak máš plnovous... Je mi jedno, ja kse to bude jmenovat, hlavně že to bude fungovat.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jestli to nepojmenuješ Remembrelephant, tak si snad udělám čas a napíšu konkurenční appku :D
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Tak chcete to mít název pod, kterým to najdou i ostatní, který budou řešit daný problém. Slona určitě hledat nebudou. :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MEANKITTY11: Já bych tam přecijen rád viděl toho slona :D Co třeba Remembrelephant? :D
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ROTTWEILER: Remembrall? Ale přijde na tebe Rowlingová!
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Název "Sloní paměť"? Anglicky "Elephant's Memory" ? To se mi moc nelíbí. Chtěl bych něco, co vystihuje lépe účel, který by aplikace plnila.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: To ne, ale přecijen člověku chybí ta správná "sloní paměť" a pak na to někteří jedinci doplácí, když se kvůli někomu můžou z laskavosti přetrhnout a pak když jednou něco potřebujou na oplátku, tak to zrovna nejde :) BTW. Myslím, že dobrá inspirace pro název aplikace :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Každopádně něco zkusím udělat. Pro začátek něco jednoduchého a eventuálně se to může vylepšit. :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    TMSH: Tak laskavosti snad nejsou od toho, aby si je člověk vybíral, ne?
    TMSH
    TMSH --- ---
    MILAZAJICEK: FIELDMAN: MADBANANA:
    moje troska k brainstormingu.. :) ja uz jsem nad tim kdysi premyslel, ze bych neco takoveho potreboval. a rikal jsem si, ze by se mi hodilo neco oboustrannyho. tj. mit moznost ke konkretni osobe priradit debetni ale i kreditni "polozky" a to nejen materialni, ale treba i laskavosti.. napr. me vzdycky hrozne stvalo, ze jsem nekomu prokazal nejakou laskavost a za cas jsem ji potreboval vratit a ten clovek se na me vykaslal no a ja samozrejme nemel argument, proc by se na me vykaslat nemel, protoze jsem na tu drivejsi laskavost uplne zapomnel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam