• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Název "Sloní paměť"? Anglicky "Elephant's Memory" ? To se mi moc nelíbí. Chtěl bych něco, co vystihuje lépe účel, který by aplikace plnila.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: To ne, ale přecijen člověku chybí ta správná "sloní paměť" a pak na to někteří jedinci doplácí, když se kvůli někomu můžou z laskavosti přetrhnout a pak když jednou něco potřebujou na oplátku, tak to zrovna nejde :) BTW. Myslím, že dobrá inspirace pro název aplikace :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Každopádně něco zkusím udělat. Pro začátek něco jednoduchého a eventuálně se to může vylepšit. :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    TMSH: Tak laskavosti snad nejsou od toho, aby si je člověk vybíral, ne?
    TMSH
    TMSH --- ---
    MILAZAJICEK: FIELDMAN: MADBANANA:
    moje troska k brainstormingu.. :) ja uz jsem nad tim kdysi premyslel, ze bych neco takoveho potreboval. a rikal jsem si, ze by se mi hodilo neco oboustrannyho. tj. mit moznost ke konkretni osobe priradit debetni ale i kreditni "polozky" a to nejen materialni, ale treba i laskavosti.. napr. me vzdycky hrozne stvalo, ze jsem nekomu prokazal nejakou laskavost a za cas jsem ji potreboval vratit a ten clovek se na me vykaslal no a ja samozrejme nemel argument, proc by se na me vykaslat nemel, protoze jsem na tu drivejsi laskavost uplne zapomnel
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: a ještě by to mohlo pokud je s mluvené datum vrácení odeslat připomínku ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ROTTWEILER:
    MADBANANA: A ke každý poznámce by šla přidat fotka tý věci a link na kontakt komu jsem to půjčil... Ano, taky se přimlouvám.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: Teda...pry v cervnu, ale to by melo znamena, ze to v cervenci uz bude :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Mapove podklady by se udajne mely v cervenci rozsirit i do CR :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Koukám, že jsou dost kvalitní mapové podklady http://cl.ly/image/1P392F1e3N1S :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: To je dobrý nápad. :-)

    Zatím jsem si nainstaloval ten simulátor a je to celkem v pohodě. Jsem celkem překvapen v porovnání s Android. Na iOS to nemá, ale i tak je to super a asi nebude problém to za pomoci toho vyvinout.
    TMSH
    TMSH --- ---
    MADBANANA: za tu se primlouvam! :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Řekl bych, že simulátor je docela použitelnej, takže se toho neboj a hurá do toho. Před posláním do BB World klidně pošli .bar a testnu ti to.

    Jinak můžeš mi napsat appku, kam bych si poznamenával od koho / komu jsem co / kolik půjčil. Mohlo by to sčítat dluhy, připomínat, že už mám něco vrátit / někdo mi má něco vrátit atd. :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jinak dá se pro BlackBery 10 vyvinout něco smysluplného pouze za použití simulátoru a to taková aplikace, která by šla ve finále poslat do BlackBerry World? Kupovat zařízení za 12000 Kč se mi nechce a o půjčení nevím.

    Chci si prostě osahat vývoj pro tu platformu. Rovněž přijímám i návrhy, co byste jako aplikaci využili, co by mi zabralo maximálně tři dny programování. Jinak vymyslím něco sám, což bude další aplikace typu převodník měn, počasí, battery statistiky atd. :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Si poradis najdi si něco co má 4.1cku a stav se někde v bazaru predstirej zájem Vráž si do toho simku přečti Id a posli si ho na email.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Hmmm... To já mám kolem sebe jen BB nebo iPhony... :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: DeviceID jsem si vygeneroval na nějakým Android telefonu s příslušnou verzí OS takže G Play si myslí že mám LG něco.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Jak jsi ho stáhl a překonvertoval bez Device ID?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Stahujte SoundHound pro BB10 :) je free!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam