• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Blbe, protoze spocivalo v prejmenovani souboru zalohy z .bbb na .xml a prepsani verze puvodniho systemu. Problem je ten, ze ta zaloha ma pres 3 GB a tak velky xml se mi v nicem nepodarilo otevrit. Kazdopadne uz jsem prekonal problem s debugovanim aplikace, takze AIR 3.5 slape zatim jako hodinky :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: jak šlo ochcávání?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Zdá se, že se to povedlo :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: nevim jestli mas ale zkusil sem ti pridat admin prava prozatim:D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jinak situace s 10.2 Beta je stejna, jako to bylo na OS pro Dev Alpha -> aplikace jako Facebook, Twitter, LinkedIn atd. s integraci do HUBu jdou z BBWorldu sice stahnout, ale nejde pridat ucet. Takze doporucuji neinstalovat, pro denni pouzivani to opravdu nebude.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Premiovy ucet bohuzel nemam, jinak uz by tu davno byla
    ROTTWEILER: Pro me za me...nevim moc, co to obnasi, ale lezu sem casto, tak proc ne ;)
    VSUDYCHOD: Diky, vyzkousim
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    tak uz mam, vypada to, ze to funguje, pro zajemce ke stazeni tu
    PlayBook .apk to .bar converter
    http://apk2bar.org
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    ahoj, chtel bych prekonvertovat novou aplikaci mapy.cz, ale nepusti me to ke stazeni pac nemam android telefon.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.seznam.mapy&rdid=cz.seznam.mapy&rdot=1
    najde se nejaka dobra duse ktere to pujde stahnout?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    POLOVI: Tak to dej MADBANANOVI :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Pokud je tu nekdo s premiovym uctem muze anketu zadat a pripadne premyslim ze uz tu na to sstejne nemam moc cas to tu sledovat tak hledam dobrovolnika kteremu predat zezlo pripadne :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak prej kvůli kompatidebilitě nemůžu dávat zálohu z 10.1 na 10.2, ale dostal jsem návod, jak to ochcat, tak to vyzkouším.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Ja to zkousim na Macu a furt se tomu neco nelibi :) ale asi to bude tou betaverzi, kdyz je tak osekana. Zkusim restornout druhej telefon, co je na 10.1, a uvidime
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Restore mi fingovalo jen na MACu. Na PC jsem to tam za živýho boha nemohl dostat...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Myslel jsem si, že jo, ale teď vidím, že tam jsou snad jen mapy :) Takže možná i proto nejde ten restore. Zeptám se ještě na supportu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: Restore funguje skvěle, ale u 10.1 mě to něšlo do každé bety. Zajímá mě jestli jsou tam jsou všechny aplikace jako v 10.1
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Co všechno? Moc jsem to nezkoumal, upřímně mě zajímá pouze update na AIR 3.5 a ostatní je mi celkem šumák, ale jestli máš nějaký konkrétní otázky, co bych měl zkusit, tak zkusím. Každopádně restore se mi ještě nepovedlo :( Funguje vám někomu restore ze zálohy v BB Link?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: A co beta? Je tam všechno?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: A teď se zoufale pokouším o restore zálohy :) Ten BB Link je na backup snad ještě zoufalejší než iTunes na iPhone. Každopádně mě docela potěšil BB Beta Support, když se mnou okamžitě začali řešit, že nejde update na 10.2 a kvůli mě reuploadnuli autoloader a pak už to fungovalo.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: A...?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak už se mi po zoufalých lapáliích podařilo natlačit do Z10 OS 10.2 beta :) třikrát hurá!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Souhlasím s anketkou :) Ideálně a) Mám BB10 a BB10Nyx mě nezajímá; b) Mám BB10 a BB10Nyx bych stáhl jedině zadarmo; c) Mám BB10 a za BB10Nyx bych i dolárek dva zaplatil; d) Nemám BB10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam