• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Pokud to půjde, tímto se zde zavazuju, že vývojáři Nyxdroida pošlu sumu za nákup aplikace...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Real APK Leecher. Ke stažení zde
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: hele nevím jak stáhnout apk z marketu kdyz je ta aplikace placená u free aplikací to jde v pohodě. Jestli máš typ tak sem sním ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nemá tu někdo, kdokoliv, androidí Nyxdroid v .apk abych si jej mohl sideloadnout? Snažil jsem se s spojit s nějakým androidářem a sice jsem po hledání ve svém okolí jednoho našel, ale je to manták, který nemá aktivované platby na Google Play...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak paráda...už tam zase jsem .-) děkuji
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: doma vyzkouším, děkuju
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Vymaž gůglí účet a vytvoř jej znovu. Těsně předtím než zadáš adresu klikni dole na liště na "Advanced" a tam "Exchange Active Sync" a tam zadej m.google.com do pole "Server adress"... Stále nejede?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak jsem to zkusila a nezabralo... můžete mi prosím někdo napsat postup v rychlosti? jestli jsem to neodebrala jen nějak "částečně" protože zrušená aplikace pro synchronizaci je od roku 2012
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN:
    POLOVI: děkuji, jdu na to....
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Google ukončil podporu Google Sync protokolu a BB synchronizace jede na jeho zbytcích. Takže přesně jak řekl POLOVI: odebrat a přidat účet u mě zabralo. Horší jsou účty s Google Apps... Tam to zlobí pořádně.
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: tak dej pak vědět, jestli je to použitelné :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: zkusil bych odebrat ucet a znova pridat ale za posledni mesic sem slysel co se sluzeb googlu tyka tolik narku ze bych to klidne prikladal tomu ze jim to proste zrovna nejede u tveho kalendare:)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    netuší někdo prosím z jakého důvodu se mi přestal synchronizovat kalendář na bb s google kalendářem? tento měsíc si elefon vůbec evzal krom pár blbostí, co jsem zadala už behem minulého
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    mozna bych si to taky poridil. Kdyby se nekdo pridal, muzeme jeste ziskat bulk slevu pokud bychom si to po Praze predali sami. ;-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Už je to na cestě ke mě ve dvou kusech. Jeden na používání a jeden na bastlení na svislo :)
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: přemýšlím, nakolik by tam telefon držel, mít to přidělané ve svislé poloze..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Na DX je k mání nabíjecí kolébka na Q10 a baterku...
    Two-End USB Data/Charging Dock Cradle for Blackberry Q10 - Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/p/two-end-usb-data-charging-dock-cradle-for-blackberry-q10-black-242933
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Tak jsem zjistil, že je to evropský problém, a to náhodných telefonů... Proč vždycky přitahuju průsery...?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Mne to u dvou telefonu jde a u jednoho ne...proc, to nevim. Zkus support.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Zaspal jsem něco nebo se vám taky nedaří spojit s BB Protect? (Q10)
    JENICHEQUE
    JENICHEQUE --- ---
    Měl by někdo zájem o BB9780? Přešel jsem na jinou platformu, je čerstvě po záruce, vyměněn za zcela nový, ještě s foliemi.. cena 2,500.. kdyby, tak pošta prosím, děkuji..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam