• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: podrzis vypinac chvilku a da ti to vybrat
    SMETY
    SMETY --- ---
    MADBANANA: app... reboot jsem nezkousel, je na to tlacitko nebo klasika pres baterku?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: Jako fb a tw app nebo pres browser? Kazdopadne mne jede oboji. Zkousels reboot?
    SMETY
    SMETY --- ---
    MADBANANA: wat da hell, vubec mi na tom nejede FB a twitter, furt to jen neco nacita :-/
    SMETY
    SMETY --- ---
    Dal jsem na tvůj post :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: To bude dobrý ;)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Přátele to jsem rad za rady, jen si je přečíst, než jsem si ho ted koupil. Z toho dotykace jsem mirne řečeno dost rozvrkocenej a se slzou v oku vzpomínám, jak bylo řečeno, na tlačítka pod displejem. No snad se spratelime...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: jak to tak byva obvykle po polozeni dotazu, prisel jsem na to. Z nejakeho duvodu jsem tam mel svuj druhy email vedeny jako samostatny ucet. Nechal jsem si zaslat heslo a ucet zrusil a pridal si ten email do meho "noveho" uctu. Uz mi to funguje tak jak ma. Tak dekuji ze jste si to precetli :-D treba to nekomu pomuze. Cestuji s tou aplikaci uz poctvrte a musim rict ze mi to pomaha pri prepoctech cen, mam tam ulozene vse potrebne pro let i hotel a i objednani hotelu pres travel bylo v pohode.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Nevite nahodou nekdo co bych mel delat? Na BB travel v prohlizeci na desktopu vidim jine udaje nez ve svem telefonu. Ted zrovna jsem si rezervoval hotel a prislo mi upozorneni ze muj vylet byla aktualizovan. Na webu je neco uplne jineho nez v telefonu. Chtel bych to klidne cele vymazat a znova nastavit ale uz jsem to zkousel. Nevite nekdo co s tim?
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    tak q10 klavesnice super, bb10 hub na vsechny zpravy taky super, ale s tim matlacim dotykovym rozhranim s rozevlatymi gesty na vsechny strany sla efektivita ovladani o dva rady dolu. chjo :(
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ok, když to stihnu, zejtra je muj.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Mám Q10 už cca 4 měsíce a jsem s ní naprosto spokojenej. Ačkoliv občas se slzou v oku vzpomenu na tlačítka pod displejem, tak jsem si zvykl na všechno a s OS 10.2 se to jen zlepšilo. Aplikací je na to už dost a ty které nejsou, jdou sideloadnout androidí (u mě Aukro, Wunderlist, DámeJídlo... čekám na Trello). Multimediálně je to skvělý a s appkou Neutron Music Player jsem odložil jiný přehrávač. Baterka mi vydrží 14 hodin i při mé solidní zátěži (denně provoláno cca 65 minut, 6 mailových účtů, RSS čtení, surfování, tahání dat z DropBoxu), nicméně jde vyměnit za čerstvě nabitou v externí nabíječce (iPhone v tomto dost smrdí)

    Příklad sám za sebe...
    Včera jsem prezentoval u klienta prezentaci s pokročilými animovanými přechody s vloženými videy a zvukem. Neměli redukci na MACa, tak jsem vytáhl Q10 a jal se to připravovat přes HDMI. To se povedlo a dokonce když mi jejich technik oznámil, že mají novou gateway na prezentace, tak jsme to rozchodili i bezdrátově přes Miracast...
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ja mam tohle a proste to dost jebe, aleto asi neni srovnatelny s Q10 :-) ale vim, ze i predchozi telefon obcas nezvladal. Tenhle ale teda extremne

    BlackBerry Curve 9320 - Full phone specifications
    http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_9320-4458.php
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: Kde se ti to deje? Mne ten telefon nezamrznul snad ani jednou a s pdfkama problem neni. Jestli mas nejaky specificky, ktery by otevrit nemelo jit, tak ti ho klidne otestuju.
    SMETY
    SMETY --- ---
    MADBANANA: Cool... hele a co zamrzani, pripadne nezvladani pdfek etc... coz se mi ted docela i deje... hlavne zasekavani a castej restart potrebuje ten telefon... coz se u iP nedeje, co jsem tak slysel
    SMETY
    SMETY --- ---
    MADBANANA: Zprav du HUBu? :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: BIS s BB10 opravdu nepotřebuješ. Za sebe doporučuju Q10. Klávesnice perfektní a ten systém si zamiluješ :) BB10 mi rozhodně nepřijde, že by zaspal dobu - po multimediální stránce super, prohlížeč nejlepší na trhu a integrace všech zpráv do HUBu mi momentálně přijde jako killer feature, který bych se opravdu nerad vzdával.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Hele tak se mi snazili ted nakukat v T-Mobilu ze na Q10 nepotrebuju BIS, co je na tom pravdy? A mimochodem nejaka osobni zkusenost s Q10? Muzu mit za stejnou cenu Q nebo iPhone, nevim do ceho jit, jsem BB dlouhodobej uzivatel, ale proste zda se mi ze zaspava dobu :-/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MUI: jaky mas kandidaty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam